Ražotājs: Brother
Modelis: DCPL3520CDWERE1
EAN: 4977766827881
Brother DCP-L3520CDWE. Drukāšanas tehnoloģija: LED, Printēšana: Krāsainā drukāšana, Maksimālā izšķirtspēja: 600 x 2400 DPI, Drukšanas ātrums (krāsains, normāla kvalitāte, A4/US Letter): 18 ppm. Kopēšana: Krāsainā kopēšana, Maksimālā kopijas izšķirtspēja: 600 x 600 DPI. Skenēšana: Krāsainā skenēšana, Optiskās skenēšanas izšķirtspēja: 1200 x 1200 DPI. Abpusējās drukāšanas funkcijas: Drukāt. Maksimālais ISO A-sērijas papīra izmērs: A4. Wi-Fi. Produkta krāsa: Balts
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Drukāšanas ātrums | |
| Drukāšanas tehnoloģija | LED |
| Printēšana | Krāsainā drukāšana |
| Dupleksā drukāšana | Jā |
| Abpusējās drukāšanas režīmi | Auto |
| Maksimālā izšķirtspēja | 600 x 2400 DPI |
| Drukāšanas ātrums (melns, normāla kvalitāte, A4/US Letter) | 18 ppm |
| Drukšanas ātrums (krāsains, normāla kvalitāte, A4/US Letter) | 18 ppm |
| Laiks līdz pirmajai lapai (melns, normāls) | 15 s |
| Droši druka | Jā |
| Fakss | |
| Faksēšana | Nē |
| Kopēšana | |
| Kopēšana | Krāsainā kopēšana |
| Maksimālā kopijas izšķirtspēja | 600 x 600 DPI |
| Kopēšanas ātrums (normāla kvalitāte, melns, A4) | 18 cpm |
| Kopēšanas ātrums (normāla kvalitāte, krāsains, A4) | 18 cpm |
| Skenēšana/izvērse | |
| Skenēšana | Krāsainā skenēšana |
| Optiskās skenēšanas izšķirtspēja | 1200 x 1200 DPI |
| Skenēšanas tehnoloģija | CIS |
| Skenēt uz | E-pasts, FTP, Fails, Attēls, Network folder, OCR, SMB |
| Papīra padošana | |
| Maksimālais ISO A-sērijas papīra izmērs | A4 |
| Papīra nodalījuma materiālu tipi | Dokumentu papīrs, Aploksnes, Glancēts papīrs, Etiķetes, Parastais papīrs, Pārstrādāts papīrs, Biezs papīrs, Plāns papīrs |
| ISO A-sēriju izmēri (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| ISO B-series izmēri (B0...B9) | B5 |
| ISO neapstiprināti drukas materiāla izmēri | Valde, Foliants, Juridisks, Vēstule |
| JIS B-sēriju izmēri (B0...B9) | B5, B6 |
| Aplokšņu izmēri | C5, Com-10, DL, Monarch |
| Ieejas un izejas jauda | |
| Kopējas ieejas nodalījumu skaits | 1 |
| Kopējais ieejas daudzums | 250 lapas |
| Kopējā ražība | 150 lapas |
| Universāls nodalījums | Jā |
| Multi-Purpose Tray kapacitāte | 1 lapas |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | Jā |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi Direct | Jā |
| Drošības algoritma atbalstīts | 64-bit WEP, 128-bit WEP, 802.1x RADIUS, AES, APOP, IPSec, SMTP-AUTH, SNMPv3, SSL/TLS, TKIP, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA3-SAE |
| Darbības rādītāji | |
| Iekšējā atmiņa | 512 MB |
| Skaņas spiediena līmenis (drukāšana) | 46 dB |
| Skaņas spiediena līmenis (klusais režīms) | 43 dB |
| Skaņas jaudas līmenis (drukāšana) | 6,21 dB |
| Skaņas jaudas līmenis (gaidīšanas režīms) | 5,89 dB |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Balts |
| Tirgus pozicionēšana | Mājas & birojs |
| Iebūvēta displeja | Jā |
| Ekrāns | LCD |
| Īpašības | |
| Noslodzes cikls (maksimums) | 3000 lappuses mēnesī |
| Abpusējās drukāšanas funkcijas | Drukāt |
| Kārtridžu skaits | 4 |
| Drukājamās krāsas | Melns, Tirkīzzils, Fuksīns, Dzeltens |
| Lapas apraksta valodas | BR-Script 3, PCL 5c, PCL 5e, PCL 6, PDF 1.7 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Vidējais enerģijas patēriņš drukājot | 460 W |
| Vidējais enerģijas patēriņš kopējot | 460 W |
| Jaudas patēriņš (gatavs) | 70 W |
| Enerģijas patēriņš (guļošais režīms) | 10 W |
| Jaudas patēriņš (off) | 0,04 W |
| Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC) | 0,29 kWh/nedēļā |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50/60 Hz |
| Iepakojuma saturs | |
| Kārtridži iekļauti | Jā |
| Iekļautā kārtridža kapacitāte (melns) | 1500 lappuses |
| Iekļautā kārtridža kapacitāte (CMY) | 500 lappuses |
| Pievienoti kabeļi | AC |
| Lietotāja pamācība | Jā |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 410 mm |
| Dziļums | 444 mm |
| Augstums | 355 mm |
| Svars | 14,5 kg |
| Savienojamība | |
| USB pieslēgvieta | Jā |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 1 |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | Blue Angel, Nordic Swan ekoloģiskais marķējums |
| Tehniskās detaļas | |
| Garantijas periods | 2 gads(i) |