Ražotājs: Brother
Modelis: DCP-T710W
EAN: 0012502650539
Brother DCP-T710W. Drukāšanas tehnoloģija: Tintes, Printēšana: Krāsainā drukāšana, Maksimālā izšķirtspēja: 6000 x 1200 DPI. Kopēšana: Krāsainā kopēšana, Maksimālā kopijas izšķirtspēja: 1200 x 2400 DPI. Skenēšana: Krāsainā skenēšana, Optiskās skenēšanas izšķirtspēja: 1200 x 2400 DPI. Maksimālais ISO A-sērijas papīra izmērs: A4. Wi-Fi. Tiešā drukāšana. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.funtech.si |
Brother DCP-T710W IB Plus mf inkjet naprava DCPT710WRE1 | €224.27 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Drukāšanas ātrums | |
| Drukāšanas tehnoloģija | Tintes |
| Printēšana | Krāsainā drukāšana |
| Dupleksā drukāšana | |
| Maksimālā izšķirtspēja | 6000 x 1200 DPI |
| Drukas ātrums (melns, melraksta kvalitāte, A4/US Letter) | 27 ppm |
| Drukāšnas ātrums (krāsains, melnraksta kvalitāte, A4/US Letter) | 23 ppm |
| Drukāšanas ātrums (ISO / IEC 24734) (mono) | 12 attēlu skaits minūtē |
| Drukāšanas ātrums (ISO / IEC 24734) (krāsains) | 10 attēlu skaits minūtē |
| N vienā drukāšanas funkcija | |
| Plakātu drukāšanas funkcija | |
| Fakss | |
| Faksēšana | |
| Divpusēja faksa nosūtīšana | |
| Kopēšana | |
| Kopēšana | Krāsainā kopēšana |
| Divpusēja kopēšana | |
| Maksimālā kopijas izšķirtspēja | 1200 x 2400 DPI |
| Maksimālais kopiju skaits | 99 kopijas |
| Kopētāja izmēru pielāgošana | 25 - 400 % |
| Skenēšana/izvērse | |
| Skenēšana | Krāsainā skenēšana |
| Dupleksā skenēšana | |
| Optiskās skenēšanas izšķirtspēja | 1200 x 2400 DPI |
| Maksimālā izvērses izšķirtspēja | 19200 x 19200 DPI |
| Skenēšanas tips | Galda un ADF skeneris |
| Skenēšanas tehnoloģija | CIS |
| Ievades krāsas dziļums | 30 bit |
| Papīra padošana | |
| Maksimālais ISO A-sērijas papīra izmērs | A4 |
| Papīra nodalījuma materiālu tipi | Parastais papīrs |
| Daudzfunkcionālā nodalījuma papīra veidi | Executive |
| ISO A-sēriju izmēri (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| Aplokšņu izmēri | 10, C5, Monarch |
| Bezrobežu drukas mediju izmēri | Juridisks |
| Papīra nodalījuma materiālu blīvums | 64 - 220 g/m² |
| Medija svars, automātiskā dokumentu padeve | 64 - 90 g/m² |
| Ieejas un izejas jauda | |
| Kopējais ieejas daudzums | 150 lapas |
| Kopējā ražība | 50 lapas |
| Papīra padošanas veids | Papīra paplāte |
| Automātiskā dokumentu padeve (ADF) | |
| Auto dokumentu padevēja ietilpība | 20 lapas |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Drošības algoritma atbalstīts | 64-bit WEP, SSID, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Atbalstītie tīkla protokoli (IPv6) | NDP, RA, mDNS, LLMNR Reply, DNS Resolver, LPR / LPD, Custom Raw Port / Port9100, SNMPv1 / v2c, TFTP server, Web Services (Print / Scan), SNTP Client, ICMPv6 |
| Atbalstītie tīkla protokoli (IPv4) | ARP, RARP, BOOTP, DHCP, APIPA (Auto IP), WINS / NetBIOS name resolution, DNS Resolver, mDNS, LLMNR reply, LPR / LPD, Custom Raw Port / Port9100, SNMPv1 / v2c, TFTP server, ICMP, Web Services ( Print / Scan), SNTP Client |
| Mobilās drukas tehnoloģijas | Brother iPrint & Scan |
| Darbības rādītāji | |
| Iekšējā atmiņa | 128 MB |
| Integrēts karšu lasītājs | |
| Skaņas spiediena līmenis (drukāšana) | 50 dB |
| Skaņas spiediena līmenis (kopēšana) | 50 dB |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Iebūvēta displeja | |
| Ekrāns | LCD |
| Parāda līnijas, skaits | 1 rindas |
| Īpašības | |
| Noslodzes cikls (maksimums) | 2500 lappuses mēnesī |
| Noslodzes cikls (ieteicamais) | 50 - 1000 lappuses mēnesī |
| Drukājamās krāsas | Melns, Tirkīzzils, Fuksīns, Dzeltens |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | |
| Savienojamība | |
| Standarta interfeisi | USB 2.0, Wireless LAN |
| Tiešā drukāšana | |
| USB pieslēgvieta | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 1 |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 20 - 80 % |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 10 - 35 °C |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | ENERGY STAR |