Ražotājs: Canon
Modelis: 5965C005
EAN: 4549292220032
Canon imageRUNNER C3326i. Drukāšanas tehnoloģija: Lāzers, Printēšana: Krāsainā drukāšana, Maksimālā izšķirtspēja: 1200 x 1200 DPI. Kopēšana: Krāsainā kopēšana, Maksimālā kopijas izšķirtspēja: 600 x 600 DPI. Skenēšana: Krāsainā skenēšana, Optiskās skenēšanas izšķirtspēja: 600 x 600 DPI. Abpusējās drukāšanas funkcijas: Kopija, Drukāt, Skenēt. Maksimālais ISO A-sērijas papīra izmērs: A3. Tiešā drukāšana. Produkta krāsa: Melns, Pelēks
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Drukāšanas ātrums | |
| Drukāšanas tehnoloģija | Lāzers |
| Printēšana | Krāsainā drukāšana |
| Dupleksā drukāšana | |
| Maksimālā izšķirtspēja | 1200 x 1200 DPI |
| Drukāšanas ātrums (melns, normāla kvalitāte, A4/US Letter) | 26 ppm |
| Drukāšanas ātrums (melns, normāla kvalitāte, A3) | 15 ppm |
| Iesildīšanās laiks | 4 s |
| Ūdenszīmju drukāšana | |
| Droši druka | |
| Plakātu drukāšanas funkcija | |
| Kopēšana | |
| Kopēšana | Krāsainā kopēšana |
| Divpusēja kopēšana | |
| Maksimālā kopijas izšķirtspēja | 600 x 600 DPI |
| Maksimālais kopijas izmērs | A3 |
| Laiks līdz pirmajai kopijai (melns, normāls) | 7 s |
| Laiks līdz pirmajai kopijai (melns, normāls) | 8.7 s |
| Maksimālais kopiju skaits | 999 kopijas |
| Kopētāja izmēru pielāgošana | 25 - 400 % |
| N vienā kopēšanas funkcija | |
| Grāmatu kopēšanas funkcija | |
| ID kartes kopēšanas funkcija | |
| Skenēšana/izvērse | |
| Skenēšana | Krāsainā skenēšana |
| Dupleksā skenēšana | |
| Duplekss skenēšanas režīms | Auto |
| Optiskās skenēšanas izšķirtspēja | 600 x 600 DPI |
| Skenēšanas tips | Plakanvirsmas skeneris |
| Skenēt uz | Mākonis, FTP, Fakss, Network folder, SMB, USB |
| Atbalstāmie attēlu formāti | EPS, JPEG, TIFF |
| Atbalstītie dokumentu formāti | PDF, XPS |
| Skenēšanas draiveri | TWAIN, WIA |
| Papīra padošana | |
| Maksimālais ISO A-sērijas papīra izmērs | A3 |
| Maksimālais drukas izmērs | 320 x 457.2 mm |
| Papīra nodalījuma materiālu tipi | Dokumentu papīrs, Papīrs ar pārklājumu, Aploksnes, Etiķetes, Vēstuļpapīrs, Parastais papīrs, Pārstrādāts papīrs, Plāns papīrs, Caurspīdīgās |
| ISO A-sēriju izmēri (A0...A9) | A3, A4, A5 |
| ISO B-series izmēri (B0...B9) | B4, B5 |
| Aplokšņu izmēri | C5, Com-10, DL, Monarch |
| Papīra nodalījuma materiālu blīvums | 52 - 256 g/m² |
| Multi-Purpose Tray medija svars | 52 - 300 g/m² |
| Ieejas un izejas jauda | |
| Kopējas ieejas nodalījumu skaits | 3 |
| Kopējais ieejas daudzums | 1200 lapas |
| Kopējā ražība | 250 lapas |
| Papīra nodalījuma 1 ieejas ietilpība | 550 lapas |
| Papīra nodalījuma 2 ieejas ietilpība | 550 lapas |
| Universāls nodalījums | |
| Multi-Purpose Tray kapacitāte | 100 lapas |
| Maksimālā ievades ietilpība | 2300 lapas |
| Maksimālā izvades ietilpība | 650 lapas |
| Darbības rādītāji | |
| Iekšējā atmiņa | 6400 MB |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 256 GB |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Iebūvētais procesors | |
| Procesora takts frekvence | 1600 MHz |
| Multikodola tips | 2 |
| Skaņas spiediena līmenis (drukāšana) | 46 dB |
| Skaņas jaudas līmenis (drukāšana) | 69 dB |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns, Pelēks |
| Tirgus pozicionēšana | Bizness |
| Iebūvēta displeja | |
| Ekrāns | TFT |
| Displeja diagonāle | 17,8 cm |
| Kontroles tips | Ar pieskārienu |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10/100/1000Base-T(X) |
| Mobilās drukas tehnoloģijas | Apple AirPrint, Canon PRINT Business, Mopria Print Service |
| Fakss | |
| Faksa izšķirtspēja (melnbalts) | 400 x 400 DPI |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 11 |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | |
| Servera atbalstītās operētājsistēmas | Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2019, Windows Server 2022 |
| Atbalstītās mobilās operētājsistēmas | Android, iOS, iPadOS |
| Citas atbalstītās operētājsistēmas | ChromeOS, iOS |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Strāvas patēriņš (maks) | 1500 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 44 W |
| Enerģijas patēriņš (guļošais režīms) | 1 W |
| Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC) | 0,32 kWh/nedēļā |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Īpašības | |
| Abpusējās drukāšanas funkcijas | Kopija, Drukāt, Skenēt |
| Kārtridžu skaits | 1 |
| Drukājamās krāsas | Melns, Tirkīzzils, Fuksīns, Dzeltens |
| Lapas apraksta valodas | PCL 6, UFRII |
| Printera fonti | Svītrkods, Bitmap, PCL, PostScript |
| Savienojamība | |
| Tiešā drukāšana | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) portu skaits | 1 |
| Izvēles savienojamība | Bezvadu LAN |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 565 mm |
| Dziļums | 687 mm |
| Augstums | 891 mm |
| Svars | 74,7 kg |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 10 - 30 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 20 - 80 % |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | Blue Angel |