Ražotājs: Canon
Modelis: 0958C026
EAN: 4058154108635
Canon MAXIFY MB2755. Drukāšanas tehnoloģija: Tintes, Printēšana: Krāsainā drukāšana, Maksimālā izšķirtspēja: 600 x 1200 DPI, Drukšanas ātrums (krāsains, normāla kvalitāte, A4/US Letter): 15,5 ppm. Kopēšana: Krāsainā kopēšana. Skenēšana: Krāsainā skenēšana, Optiskās skenēšanas izšķirtspēja: 1200 x 1200 DPI. Faksēšana: Krāsainā faksa sūtīšana. Maksimālais ISO A-sērijas papīra izmērs: A4. Wi-Fi. Produkta krāsa: Melns
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Drukāšanas ātrums | |
| Drukāšanas tehnoloģija | Tintes |
| Printēšana | Krāsainā drukāšana |
| Dupleksā drukāšana | |
| Maksimālā izšķirtspēja | 600 x 1200 DPI |
| Drukāšanas ātrums (melns, normāla kvalitāte, A4/US Letter) | 24 ppm |
| Drukšanas ātrums (krāsains, normāla kvalitāte, A4/US Letter) | 15,5 ppm |
| Laiks līdz pirmajai lapai (melns, normāls) | 6 s |
| Laiks līdz pirmajai lapai (krāsains, normāls) | 7 s |
| Fakss | |
| Faksēšana | Krāsainā faksa sūtīšana |
| Faksa izšķirtspēja (melnbalts) | 300 x 300 DPI |
| Faksa izšķirtspēja (krāsu) | 200 x 200 DPI |
| Faksa pārraides ātrums | 3 sek/lappuse |
| Modēma ātrums | 33,6 Kbit/s |
| Faksa numura sastādīšanas ātrums, maksimālie numuri | 100 |
| Kopēšana | |
| Kopēšana | Krāsainā kopēšana |
| Kopēšanas ātrums (normāla kvalitāte, melns, A4) | 22 cpm |
| Kopēšanas ātrums (normāla kvalitāte, krāsains, A4) | 11,5 cpm |
| Maksimālais kopiju skaits | 99 kopijas |
| Kopētāja izmēru pielāgošana | 25 - 400 % |
| Skenēšana/izvērse | |
| Skenēšana | Krāsainā skenēšana |
| Optiskās skenēšanas izšķirtspēja | 1200 x 1200 DPI |
| Maksimālais skenēšanas laukums | 216 x 297 mm |
| Skenēšanas tips | Galda un ADF skeneris |
| Skenēšanas tehnoloģija | CIS |
| Skenēt uz | Mākonis, E-pasts, USB |
| Skenēšanas ātrums (krāsains) | 15,5 ppm |
| Skenēšanas ātrums (melns) | 18,5 ppm |
| Ievades krāsas dziļums | 48 bit |
| Iegūto krāsu dziļums | 24 bit |
| Papīra padošana | |
| Maksimālais ISO A-sērijas papīra izmērs | A4 |
| Papīra nodalījuma materiālu tipi | Aploksnes, Glancēts papīrs, Augstas izšķirtspējas papīrs, Matēts papīrs, Parastais papīrs, Daļējs spodrpapīrs |
| ISO A-sēriju izmēri (A0...A9) | A4, A5 |
| ISO B-series izmēri (B0...B9) | B5 |
| ISO neapstiprināti drukas materiāla izmēri | Juridisks |
| Aplokšņu izmēri | 10, C5, DL, Monarch |
| Fotopapīra izmēri | 10x15,13x18,20x25 cm |
| Ieejas un izejas jauda | |
| Kopējais ieejas daudzums | 250 lapas |
| Papīra padošanas veids | Kasete |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100 Mbit/s |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10/100Base-T(X) |
| Mobilās drukas tehnoloģijas | Apple AirPrint, Google Cloud Print, Mopria Print Service |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Tirgus pozicionēšana | Mājas & birojs |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| Kontroles tips | Ar pieskārienu |
| Krāsu displejs | |
| Īpašības | |
| Noslodzes cikls (maksimums) | 20000 lappuses mēnesī |
| Noslodzes cikls (ieteicamais) | 200 - 1000 lappuses mēnesī |
| Kārtridžu skaits | 4 |
| All In One vairākuzdevumu režīms | |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | |
| Atbalstītās mobilās operētājsistēmas | Android, iOS |
| Savienojamība | |
| Standarta interfeisi | Ethernet, USB 2.0, Bezvadu LAN |
| USB pieslēgvieta | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 1 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Vidējais enerģijas patēriņš kopējot | 26 W |
| Jaudas patēriņš (off) | 0,2 W |
| Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC) | 0,2 kWh/nedēļā |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 463 mm |
| Dziļums | 389 mm |
| Augstums | 320 mm |
| Svars | 12,1 kg |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 80 % |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 10 - 30 °C |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84433100 |