Ražotājs: Canon
Modelis: 0617C041
EAN: 4549292129021
Canon PIXMA G2501 MegaTank. Drukāšanas tehnoloģija: Tintes, Printēšana: Krāsainā drukāšana, Maksimālā izšķirtspēja: 4800 x 1200 DPI. Kopēšana: Krāsainā kopēšana. Skenēšana: Krāsainā skenēšana, Optiskās skenēšanas izšķirtspēja: 600 x 1200 DPI. Maksimālais ISO A-sērijas papīra izmērs: A4. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Canon PIXMA G2501 MegaTank Mustesuihku A4 4800 x 1200 DPI | €287.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Drukāšanas ātrums | |
| Drukāšanas tehnoloģija | Tintes |
| Printēšana | Krāsainā drukāšana |
| Maksimālā izšķirtspēja | 4800 x 1200 DPI |
| Drukāšanas ātrums (ISO / IEC 24734) (mono) | 8,8 attēlu skaits minūtē |
| Drukāšanas ātrums (ISO / IEC 24734) (krāsains) | 5 attēlu skaits minūtē |
| Fakss | |
| Faksēšana | |
| Kopēšana | |
| Kopēšana | Krāsainā kopēšana |
| Maksimālais kopiju skaits | 21 kopijas |
| Skenēšana/izvērse | |
| Skenēšana | Krāsainā skenēšana |
| Optiskās skenēšanas izšķirtspēja | 600 x 1200 DPI |
| Maksimālais skenēšanas laukums | 216 x 297 mm |
| Skenēšanas tips | Plakanvirsmas skeneris |
| Skenēšanas tehnoloģija | CIS |
| Ievades krāsas dziļums | 48 bit |
| Iegūto krāsu dziļums | 24 bit |
| Papīra padošana | |
| Maksimālais ISO A-sērijas papīra izmērs | A4 |
| Papīra nodalījuma materiālu tipi | Aploksnes, Augstas izšķirtspējas papīrs, Matēts papīrs, Fotopapīrs, Parastais papīrs |
| ISO A-sēriju izmēri (A0...A9) | A4, A5 |
| ISO B-series izmēri (B0...B9) | B5 |
| Aplokšņu izmēri | Com-10, D5 |
| Fotopapīra izmēri | 10x15,13x18,20x25 cm |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Tirgus pozicionēšana | Mājas & birojs |
| Iebūvēta displeja | |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | |
| Savienojamība | |
| Standarta interfeisi | USB |
| USB pieslēgvieta | |
| USB savienotājs | USB Veids-B |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 1 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Vidējais enerģijas patēriņš kopējot | 11 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,8 W |
| Jaudas patēriņš (off) | 0,4 W |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 445 mm |
| Dziļums | 330 mm |
| Augstums | 163 mm |
| Svars | 5,8 kg |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | USB |
| Garantijas karte | |
| Manuāls | |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84433100 |
| Ieejas un izejas jauda | |
| Maksimālā ievades ietilpība | 100 lapas |