Ražotājs: Canon
Modelis: 2231C006
EAN: 4058154238233
Canon TS9150. Drukāšanas tehnoloģija: Tintes, Printēšana: Krāsainā drukāšana, Maksimālā izšķirtspēja: 4800 x 1200 DPI. Kopēšana: Krāsainā kopēšana. Skenēšana: Krāsainā skenēšana, Optiskās skenēšanas izšķirtspēja: 2400 x 4800 DPI. Maksimālais ISO A-sērijas papīra izmērs: A4. Wi-Fi
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Canon TS9150 Mustesuihku A4 4800 x 1200 DPI Wi-Fi | €264.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Drukāšanas ātrums | |
| Drukāšanas tehnoloģija | Tintes |
| Printēšana | Krāsainā drukāšana |
| Dupleksā drukāšana | |
| Maksimālā izšķirtspēja | 4800 x 1200 DPI |
| Drukāšanas ātrums (ISO / IEC 24734) (mono) | 15 attēlu skaits minūtē |
| Drukāšanas ātrums (ISO / IEC 24734) (krāsains) | 10 attēlu skaits minūtē |
| DVD/CD drukāšana | |
| Fakss | |
| Faksēšana | |
| Kopēšana | |
| Kopēšana | Krāsainā kopēšana |
| Kopēšanas ātrums (normāla kvalitāte, melns, A4) | 6.5 cpm |
| Maksimālais kopiju skaits | 99 kopijas |
| Kopētāja izmēru pielāgošana | 25 - 400 % |
| N-in-1 copy funkcija (N=) | 2, 4 |
| ID kartes kopēšanas funkcija | |
| Skenēšana/izvērse | |
| Skenēšana | Krāsainā skenēšana |
| Optiskās skenēšanas izšķirtspēja | 2400 x 4800 DPI |
| Maksimālais skenēšanas laukums | 216 x 297 mm |
| Skenēšanas tips | Plakanvirsmas skeneris |
| Skenēšanas tehnoloģija | CIS |
| Ievades krāsas dziļums | 16 bit |
| Iegūto krāsu dziļums | 8 bit |
| Skenēšanas ātrums (auto dokumenta padeve, A4) | 5 ppm |
| Papīra padošana | |
| Maksimālais ISO A-sērijas papīra izmērs | A4 |
| Papīra nodalījuma materiālu tipi | Fotopapīrs, Parastais papīrs |
| ISO A-sēriju izmēri (A0...A9) | A4, A5 |
| ISO B-series izmēri (B0...B9) | B5 |
| Aplokšņu izmēri | Com-10, DL |
| Fotopapīra izmēri | 10x15,13x18,13x13,20x25 cm |
| Fotopapīra izmēri | 10x15,13x18,20x25 " |
| Bezrobežu drukas mediju izmēri | 10x15, 13x18, 13x13, 20x25, A4, Burts |
| Papīra nodalījuma materiālu blīvums | 64 - 105 g/m² |
| Ieejas un izejas jauda | |
| Kopējas ieejas nodalījumu skaits | 1 |
| Kopējais ieejas daudzums | 120 lapas |
| Papīra padošanas veids | Kasete, Papīra paplāte |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100 Mbit/s |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10/100Base-T(X) |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g |
| Bluetooth | |
| Drošības algoritma atbalstīts | WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Mobilās drukas tehnoloģijas | Apple AirPrint, Google Cloud Print, Mopria Print Service |
| Dizains | |
| Tirgus pozicionēšana | Mājas & birojs |
| Iebūvēta displeja | |
| Ekrāns | TFT |
| Displeja diagonāle | 12,7 cm |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| Kontroles tips | Ar pieskārienu |
| Krāsu displejs | |
| Darbības rādītāji | |
| Integrēts karšu lasītājs | |
| Saderīgās atmiņas kartes | SD, SDHC, SDXC |
| Savienojamība | |
| Standarta interfeisi | Bluetooth sistēma, Ethernet, USB, Bezvadu LAN |
| USB pieslēgvieta | |
| USB savienotājs | USB Veids-B |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 7, Windows 8.1 |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra |
| Atbalstītās mobilās operētājsistēmas | Android, Windows 10 Mobile, iOS |
| Minimālā vieta uz cietā diska | 1500 MB |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Vidējais enerģijas patēriņš kopējot | 16 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 1,1 W |
| Jaudas patēriņš (off) | 0,3 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Īpašības | |
| Kārtridžu skaits | 6 |
| Drukājamās krāsas | Melns, Tirkīzzils, Fuksīns, Fotokārtridžs (zils), Pigmenta melns, Dzeltens |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 372 mm |
| Dziļums | 324 mm |
| Augstums | 140 mm |
| Svars | 6,7 kg |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 15 - 30 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 80 % |
| Papildus informācija | |
| Trokšņu līmenis | 48 dB |
| Lejuplādējama programmatūra | Easy-WebPrint EX |
| Iepakojuma saturs | |
| Iekļautā programmatūra | MP Driver including Scanning Utility, My Image Garden with Full HD Movie Print 12, Quick Menu |