Ražotājs: Epson
Modelis: C11CH42407
EAN: 5415247282976
Epson EcoTank ET-2726. Drukāšanas tehnoloģija: Tintes, Printēšana: Krāsainā drukāšana, Maksimālā izšķirtspēja: 5760 x 1440 DPI. Kopēšana: Krāsainā kopēšana. Skenēšana: Krāsainā skenēšana. Maksimālais ISO A-sērijas papīra izmērs: A4. Wi-Fi. Produkta krāsa: Balts
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
Epson EcoTank ET-2726 D/S/K weiß, | €304.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Drukāšanas ātrums | |
| Drukāšanas tehnoloģija | Tintes |
| Printēšana | Krāsainā drukāšana |
| Dupleksā drukāšana | |
| Abpusējās drukāšanas režīmi | Manuāls |
| Maksimālā izšķirtspēja | 5760 x 1440 DPI |
| Melnbaltas izdrukas ātrums (ISO/IEC 24734) | 10 ppm |
| Krāsu izdrukas ātrums (ISO/IEC 24734) | 5 ppm |
| Laiks līdz pirmajai lapai (melns, normāls) | 10 s |
| Laiks līdz pirmajai lapai (krāsains, normāls) | 16 s |
| Fakss | |
| Faksēšana | |
| Kopēšana | |
| Kopēšana | Krāsainā kopēšana |
| Skenēšana/izvērse | |
| Skenēšana | Krāsainā skenēšana |
| Skenēšanas tehnoloģija | CIS |
| Skenēšanas ātrums (krāsains) | 28 ppm |
| Skenēšanas ātrums (melns) | 11 ppm |
| Atbalstāmie attēlu formāti | BMP, JPEG, PICT, TIFF, PNG |
| Atbalstītie dokumentu formāti | |
| Papīra padošana | |
| Maksimālais ISO A-sērijas papīra izmērs | A4 |
| Papīra nodalījuma materiālu tipi | Parastais papīrs |
| ISO A-sēriju izmēri (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| ISO B-series izmēri (B0...B9) | B5, B6 |
| Aplokšņu izmēri | 10, C6, DL |
| Fotopapīra izmēri | 10x15,13x18 cm |
| Papīra nodalījuma materiālu blīvums | 64 - 300 g/m² |
| Ieejas un izejas jauda | |
| Kopējas ieejas nodalījumu skaits | 1 |
| Kopējais ieejas daudzums | 100 lapas |
| Kopējā ražība | 30 lapas |
| Papīra padošanas veids | Papīra paplāte |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Drošības algoritma atbalstīts | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA-PSK, WPA-TKIP, WPA-AES |
| Mobilās drukas tehnoloģijas | Epson Connect, Epson iPrint, Epson Email Print, Epson Remote Print, Apple AirPrint |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Balts |
| Tirgus pozicionēšana | Mājas & birojs |
| Iebūvēta displeja | |
| Ekrāns | LCD |
| Displeja diagonāle | 3,81 cm |
| Krāsu displejs | |
| Darbības rādītāji | |
| Integrēts karšu lasītājs | |
| Skaņas spiediena līmenis (drukāšana) | 51 dB |
| Skaņas jaudas līmenis (drukāšana) | 6,3 dB |
| Papildus informācija | |
| Drukāšanas metode | Epson Micro Piezo |
| Lietotāju skaits | 2 lietotājs(i) |
| Trokšņu līmenis | 51 dB |
| Saderīgās operētājsistēmas | Mac OS X 10.6.8 or later, Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Vista, Windows XP SP3, XP Professional x64 Edition SP2 |
| Tintes piliens | 3 |
| Drukāšanas galviņas sprauslas | 180 nozzles black, 59 nozzles per colour |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Vista, Windows XP, Windows XP Professional x64 |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Vidējais enerģijas patēriņš kopējot | 12 W |
| Jaudas patēriņš (gatavs) | 4,3 W |
| Enerģijas patēriņš (guļošais režīms) | 0,7 W |
| Jaudas patēriņš (off) | 0,2 W |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50/60 Hz |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Īpašības | |
| Kārtridžu skaits | 4 |
| Drukājamās krāsas | Melns, Tirkīzzils, Dzeltens, Fuksīns |
| Izcelsmes valsts | Filipīnas |
| Iepakojuma saturs | |
| Iekļautā kārtridža kapacitāte (melns) | 3600 lappuses |
| Iekļautā kārtridža kapacitāte (CMY) | 6500 lappuses |
| Pievienoti kabeļi | AC |
| Garantijas karte | |
| Ātrās instalācijas gids | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 375 mm |
| Dziļums | 347 mm |
| Augstums | 179 mm |
| Svars | 4 kg |
| Savienojamība | |
| USB pieslēgvieta | |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84433100 |
| Daudzums kārtā | 7 pcs |
| Daudzums uz paletes | 35 pcs |
| Daudzums palešu slānī (Apvienotā Karaliste) | 10 pcs |
| Daudzums paletē (Apvienotā Karaliste) | 50 pcs |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 420 mm |
| Iepakojuma dziļums | 450 mm |
| Iepakojuma augstums | 270 mm |
| Iepakojuma svars | 5,83 kg |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |