Ražotājs: HP
Modelis: 7MD72E
EAN: 0193905985111
HP LaserJet MFP M140we Printer, Black and white, Printeris priekš Small office, Drukā, kopē, skenē, Wireless; +; Instant Ink eligible; Scan to email. Drukāšanas tehnoloģija: Lāzers, Printēšana: Mono drukāšana, Maksimālā izšķirtspēja: 600 x 600 DPI. Kopēšana: Monokopēšana, Maksimālā kopijas izšķirtspēja: 600 x 400 DPI. Skenēšana: Krāsainā skenēšana, Optiskās skenēšanas izšķirtspēja: 600 x 600 DPI. Maksimālais ISO A-sērijas papīra izmērs: A4. Wi-Fi. Tiešā drukāšana. Produkta krāsa: Balts
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Drukāšanas ātrums | |
| Drukāšanas tehnoloģija | Lāzers |
| Printēšana | Mono drukāšana |
| Dupleksā drukāšana | Nē |
| Maksimālā izšķirtspēja | 600 x 600 DPI |
| Melnbaltās drukas izšķirtspēja | 600 x 600 DPI |
| Drukāšanas ātrums (melns, normāla kvalitāte, A4/US Letter) | 20 ppm |
| Iesildīšanās laiks | 20 s |
| Laiks līdz pirmajai lapai (melns, normāls) | 8,5 s |
| Droši druka | Jā |
| Fakss | |
| Faksēšana | Nē |
| Kopēšana | |
| Kopēšana | Monokopēšana |
| Divpusēja kopēšana | Jā |
| Maksimālā kopijas izšķirtspēja | 600 x 400 DPI |
| Kopēšanas ātrums (normāla kvalitāte, melns, A4) | 20 cpm |
| Laiks līdz pirmajai kopijai (melns, normāls) | 11 s |
| Maksimālais kopiju skaits | 99 kopijas |
| Kopētāja izmēru pielāgošana | 25 - 400 % |
| Automātiskā izmēra noteikšanas funkcija | Jā |
| Skenēšana/izvērse | |
| Skenēšana | Krāsainā skenēšana |
| Optiskās skenēšanas izšķirtspēja | 600 x 600 DPI |
| Maksimālais skenēšanas laukums | 216 x 297 mm |
| Skenēšanas tips | Plakanvirsmas skeneris |
| Skenēšanas tehnoloģija | CIS |
| Skenēt uz | Programmatūra, TWAIN, WIA |
| Atbalstāmie attēlu formāti | BMP, JPG, PNG, RAW, TIFF |
| Atbalstītie dokumentu formāti | |
| Ievades krāsas dziļums | 24 bit |
| Pelēkuma skalas līmeņi | 256 |
| Skenēšanas draiveri | TWAIN, WIA |
| Papīra padošana | |
| Maksimālais ISO A-sērijas papīra izmērs | A4 |
| Maksimālais drukas izmērs | 216 x 355.6 mm |
| Papīra nodalījuma materiālu tipi | Aploksnes, Etiķetes, Parastais papīrs, Pastkarte |
| ISO A-sēriju izmēri (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| ISO C-sēriju izmēri (C0...C9) | C5 |
| Aplokšņu izmēri | C5, DL |
| Pasūtījuma mediju garums | 148 - 355,6 mm |
| Pasūtījuma mediju platums | 105 - 216 mm |
| Papīra nodalījuma materiālu blīvums | 65 - 120 g/m² |
| Ieejas un izejas jauda | |
| Kopējas ieejas nodalījumu skaits | 1 |
| Kopējais ieejas daudzums | 150 lapas |
| Kopējā ražība | 100 lapas |
| Papīra nodalījuma 1 ieejas ietilpība | 150 lapas |
| Maksimālais ieejas nodalījumu skaits | 1 |
| Maksimālā ievades ietilpība | 150 lapas |
| Maksimālā izvades ietilpība | 100 lapas |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | Jā |
| Ethernet/LAN savienojums | Nē |
| Wi-Fi Direct | Jā |
| Bluetooth | Jā |
| Mobilās drukas tehnoloģijas | Apple AirPrint, Mopria Print Service |
| Darbības rādītāji | |
| Iekšējā atmiņa | 64 MB |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 64 MB |
| Iebūvētais procesors | Jā |
| Procesora takts frekvence | 500 MHz |
| Skaņas spiediena līmenis (drukāšana) | 51 dB |
| Skaņas jaudas līmenis (drukāšana) | 6,2 dB |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Balts |
| Tirgus pozicionēšana | Mājas & birojs |
| Iebūvēta displeja | Jā |
| Ekrāns | LCD |
| Kontroles tips | Pogas |
| Īpašības | |
| Noslodzes cikls (maksimums) | 8000 lappuses mēnesī |
| Noslodzes cikls (ieteicamais) | 100 - 1000 lappuses mēnesī |
| Kārtridžu skaits | 1 |
| Drukājamās krāsas | Melns |
| Lapas apraksta valodas | URF, PWG, PCLmS |
| All In One vairākuzdevumu režīms | Jā |
| Izcelsmes valsts | Vjetnama |
| Rezerves kasetnes | HP 142A Black LaserJet Toner Cartridge (~950), W1420A |
| HP segments | Mazā / vidējā uzņēmējdarbība |
| Zīmolam raksturīgas iezīmes | |
| HP automātiskā ieslēgšanās/automātiskā izslēgšanās | Jā |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 195122067090, 195122067106, 195122067113 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (ABY) 195122067090; (B19) 195122067106; (BAZ) 195122067113 |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 11 |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | Jā |
| Citas atbalstītās operētājsistēmas | Linux |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas patēriņš (PowerSave) | 0,05 W |
| Vidējais enerģijas patēriņš drukājot | 357 W |
| Jaudas patēriņš (gatavs) | 2,4 W |
| Enerģijas patēriņš (guļošais režīms) | 1 W |
| Jaudas patēriņš (off) | 0,05 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 110 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50/60 Hz |
| Iepakojuma saturs | |
| Kārtridži iekļauti | Jā |
| Iekļautā kārtridža kapacitāte (melns) | 300 lappuses |
| Pievienoti kabeļi | AC |
| Garantijas karte | Jā |
| Savienojamība | |
| Tiešā drukāšana | Jā |
| USB pieslēgvieta | Jā |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 1 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 360 mm |
| Dziļums | 264 mm |
| Augstums | 197 mm |
| Svars | 5,4 kg |
| Papildus informācija | |
| Lietotāju skaits | 3 lietotājs(i) |
| Ieteicamās sistēmas prasības | Microsoft® Windows® 11, 10: 32-bit or 64-bit, 2 GB available hard disk space, Internet connection. |
| Akustiskās jaudas emisijas (ready) | 23 dB |
| Akustiskā spiediena emisijas (gatavs darbam) | 16 dB |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējīgas tehnoloģijas un materiāli | Recyclable through HP Planet Partners; Contains post-consumer recycled plastic; Net zero-deforestation prints with HP+ |
| Ilgtspējas sertifikāti | ENERGY STAR, Post-Consumer Recycled Plastic |
| Ilgtspējas atbilstība | Jā |
| Tehniskās detaļas | |
| Kastu skaits kārtā | 12 pcs |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 80 % |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 15 - 32,5 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |
| Ieteicamā mitruma darbības amplitūda | 30 - 70 % |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 398 mm |
| Iepakojuma dziļums | 248 mm |
| Iepakojuma augstums | 306 mm |
| Iepakojuma svars | 6,9 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Paletes platums | 120 cm |
| Paletes garums | 100 cm |
| Paletes augstums | 2,3 m |
| Paletes svars | 602,3 kg |
| Sertifikāti | |
| Sertifikācija | CISPR32:2012 & CISPR32:2015 /EN55032:2012 & EN55032:2015+AC:2016 - Class B; EN 61000-3-2:2014; EN 61000-3-3:2013; EN 55035:2017; FCC Title 47 CFR, Part 15 Class B/ICES-003, Issue 6 |