Ražotājs: HP
Modelis: CF066A
EAN: 0887111016744
HP LaserJet Enterprise MFP M725dn, Black and white, Printeris priekš Business, Print, copy, scan, 100-sheet ADF; Front-facing USB printing; Scan to email/PDF; Two-sided printing. Drukāšanas tehnoloģija: Lāzers, Printēšana: Mono drukāšana, Maksimālā izšķirtspēja: 1200 x 1200 DPI. Kopēšana: Monokopēšana, Maksimālā kopijas izšķirtspēja: 600 x 600 DPI. Skenēšana: Krāsainā skenēšana, Optiskās skenēšanas izšķirtspēja: 600 x 600 DPI. Abpusējās drukāšanas funkcijas: Drukāt, Kopija, Skenēt. Maksimālais ISO A-sērijas papīra izmērs: A3. Tiešā drukāšana. Produkta krāsa: Melns, Pelēks
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Drukāšanas ātrums | |
| Drukāšanas tehnoloģija | Lāzers |
| Printēšana | Mono drukāšana |
| Dupleksā drukāšana | Jā |
| Abpusējās drukāšanas režīmi | Auto |
| Maksimālā izšķirtspēja | 1200 x 1200 DPI |
| Melnbaltās drukas izšķirtspēja | 1200 x 1200 DPI |
| Drukāšanas ātrums (melns, normāla kvalitāte, A4/US Letter) | 41 ppm |
| Drukāšanas ātrums (melns, normāla kvalitāte, A3) | 20 ppm |
| Divpusējās drukāšanas ātrums (ISO / IEC 24734) (mono) | 28 attēlu skaits minūtē |
| Laiks līdz pirmajai lapai (melns, normāls) | 10 s |
| Izdrukas malas (augša, apakša, pa labi, pa kreisi) | 2 mm |
| Droši druka | Jā |
| Ekonomiskā drukāšana | Jā |
| Kopēšana | |
| Kopēšana | Monokopēšana |
| Divpusēja kopēšana | Jā |
| Maksimālā kopijas izšķirtspēja | 600 x 600 DPI |
| Kopēšanas ātrums (normāla kvalitāte, melns, A4) | 41 cpm |
| Maksimālais kopiju skaits | 9999 kopijas |
| Kopētāja izmēru pielāgošana | 25 - 400 % |
| Automātiskā izmēra noteikšanas funkcija | Jā |
| Skenēšana/izvērse | |
| Skenēšana | Krāsainā skenēšana |
| Dupleksā skenēšana | Jā |
| Optiskās skenēšanas izšķirtspēja | 600 x 600 DPI |
| Maksimālais skenēšanas laukums | 297 x 420 mm |
| Skenēšanas tips | Galda un ADF skeneris |
| Skenēšanas tehnoloģija | CCD |
| Skenēt uz | E-pasts, Network folder, USB, Fakss |
| Skenēšanas ātrums (krāsains) | 30 ppm |
| Skenēšanas ātrums (melns) | 50 ppm |
| Atbalstāmie attēlu formāti | JPEG, MTIFF, TIFF |
| Atbalstītie dokumentu formāti | PDF, XPS |
| Ievades krāsas dziļums | 24 bit |
| Pelēkuma skalas līmeņi | 256 |
| Papīra padošana | |
| Maksimālais ISO A-sērijas papīra izmērs | A3 |
| Maksimālais drukas izmērs | 308 x 465.9 mm |
| Papīra nodalījuma materiālu tipi | Dokumentu papīrs, Kartīšu krājums, Aploksnes, Etiķetes, Vēstuļpapīrs, Parastais papīrs, Pārstrādāts papīrs, Biezs papīrs, Biezs papīrs, Caurspīdīgās |
| ISO A-sēriju izmēri (A0...A9) | A3, A4, A5 |
| ISO B-series izmēri (B0...B9) | B4, B5, B6 |
| JIS B-sēriju izmēri (B0...B9) | B4, B5 |
| Pasūtījuma mediju platums | 76,2 - 312 mm |
| Pasūtījuma mediju garums | 127 - 469,9 mm |
| Papīra nodalījuma materiālu blīvums | 60 - 199 g/m² |
| Ieejas un izejas jauda | |
| Kopējas ieejas nodalījumu skaits | 3 |
| Kopējais ieejas daudzums | 600 lapas |
| Kopējā ražība | 250 lapas |
| Papīra nodalījuma 1 ieejas ietilpība | 100 lapas |
| Papīra nodalījuma 2 ieejas ietilpība | 250 lapas |
| Universāls nodalījums | Jā |
| Multi-Purpose Tray kapacitāte | 100 lapas |
| Papīra padošanas veids | Papīra paplāte, Lokšņu padeve |
| Automātiskā dokumentu padeve (ADF) | Jā |
| Auto dokumentu padevēja ietilpība | 100 lapas |
| Maksimālais ieejas nodalījumu skaits | 6 |
| Maksimālā ievades ietilpība | 4600 lapas |
| Maksimālā izvades ietilpība | 250 lapas |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | Nē |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10/100/1000Base-T(X) |
| Drošības algoritma atbalstīts | EAP-TLS, IPSec, PEAP, SNMPv3, SSL/TLS, WPA2-Enterprise |
| Atbalstītie tīkla protokoli (IPv6) | DHCPv6, MLDv1, ICMPv6 |
| Atbalstītie tīkla protokoli (IPv4) | AutoIP, SLP, Telnet, IGMPv2, BOOTP/DHCP, WINS, IP Direct Mode, WS Print |
| Mobilās drukas tehnoloģijas | Apple AirPrint, HP ePrint, Mopria Print Service |
| Drošības īpašības | AES 256-bit |
| Darbības rādītāji | |
| Iekšējā atmiņa | 1024 MB |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 1536 MB |
| Atmiņas sloti | 1 |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 500 GB |
| Iebūvētais procesors | Jā |
| Procesora takts frekvence | 800 MHz |
| Skaņas spiediena līmenis (drukāšana) | 54 dB |
| Skaņas spiediena līmenis (skenēšana) | 52 dB |
| Skaņas jaudas līmenis (drukāšana) | 6,8 dB |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns, Pelēks |
| Tirgus pozicionēšana | Bizness |
| Iebūvēta displeja | Jā |
| Ekrāns | LCD |
| Displeja diagonāle | 20,3 cm |
| Kontroles tips | Ar pieskārienu |
| Krāsu displejs | Jā |
| Īpašības | |
| Noslodzes cikls (maksimums) | 200000 lappuses mēnesī |
| Noslodzes cikls (ieteicamais) | 5000 - 20000 lappuses mēnesī |
| Abpusējās drukāšanas funkcijas | Drukāt, Kopija, Skenēt |
| Digitālais nosūtītājs | Jā |
| Kārtridžu skaits | 1 |
| Drukājamās krāsas | Melns |
| Lapas apraksta valodas | PCL 5, PCL 6, PDF 1.4, PostScript 3 |
| Printera fonti | PostScript, Scalable, TrueType, Windows |
| Printera fontu skaits | 105 |
| All In One vairākuzdevumu režīms | Jā |
| Izvēles īpašības | Fakss |
| Izcelsmes valsts | Ķīna, Meksika, Nīderlande |
| Rezerves kasetnes | HP 14A Black LJ Toner Cartridge CF214A (~10,000 pages); HP 14X Black LJ Toner Cartridge CF214X (~17,500 pages) |
| HP segments | Bizness |
| Zīmolam raksturīgas iezīmes | |
| HP automātiskā ieslēgšanās/automātiskā izslēgšanās | Jā |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (ABT) 887111016812; (ABY) 887111016829; (ACQ) 887111016836; (B13) 888182819586; (B19) 887111016843; (BAZ) 887111016850 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 887111016812, 887111016829, 887111016836, 888182819586, 887111016843, 887111016850 |
| Savienojamība | |
| Standarta interfeisi | Ethernet, USB 2.0 |
| Tiešā drukāšana | Jā |
| USB pieslēgvieta | Jā |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 3 |
| Izvēles savienojamība | Bezvadu LAN |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows Vista, Windows 8, Windows 7, Windows XP, Windows 10 |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | Jā |
| Servera atbalstītās operētājsistēmas | Windows Server 2008, Windows Server 2003, Windows Server 2012 |
| Citas atbalstītās operētājsistēmas | Novell, Linux |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas patēriņš (pie vidējas darbības) | 890 W |
| Jaudas patēriņš (PowerSave) | 39 W |
| Vidējais enerģijas patēriņš drukājot | 890 W |
| Vidējais enerģijas patēriņš kopējot | 890 W |
| Jaudas patēriņš (gatavs) | 39 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 6,5 W |
| Enerģijas patēriņš (guļošais režīms) | 6,5 W |
| Jaudas patēriņš (off) | 0,3 W |
| Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC) | 0,653 kWh/nedēļā |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 110 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50/60 Hz |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 614 mm |
| Dziļums | 649 mm |
| Augstums | 609 mm |
| Svars | 54,1 kg |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | AC |
| Ātrās instalācijas gids | Jā |
| Garantijas karte | Jā |
| Iekļautā programmatūra | Windows Installer, HP PCL 6 discrete driver, Mac SW Link to Web, [Postscript emulation driver & Installer on Web], Note: No Mac SW inbox |
| Papildus informācija | |
| Lietotāju skaits | 30 lietotājs(i) |
| Viss vienā funkcijas | Kopija, Drukāt, Skenēt |
| Colour all-in-one functions | Nē |
| Ieteicamās sistēmas prasības | Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP (SP2+), Windows Server 2003 (SP1+), Windows Server 2008, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 (64-bit); 200 MB available hard disk space; operating system compatible hardware system requirements, see http://www.micr |
| Printera pārvaldība | HP Web Jetadmin, HP Utility (Mac) |
| Akustiskās jaudas emisijas (ready) | 50 dB |
| Akustiskā spiediena emisijas (gatavs darbam) | 36 dB |
| Paletes dimensijas (W x D x H) | 760 x 745 x 832 mm |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 10 - 32,5 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 20 - 80 % |
| Ieteicamā mitruma darbības amplitūda | 30 - 70 % |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | ENERGY STAR, EPEAT Silver |
| Ilgtspējas atbilstība | Jā |
| Ilgtspējīgas tehnoloģijas un materiāli | Mercury free |
| Nesatur | Dzīvsudrabs |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84433100 |
| Paletes svars | 68,6 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 760 mm |
| Iepakojuma dziļums | 745 mm |
| Iepakojuma augstums | 832 mm |
| Iepakojuma svars | 68,6 kg |
| Sertifikāti | |
| Sertifikācija | CISPR 22:2008 / EN 55022:2010 (Class A); EN 61000-3-2 :2006 +A1:2009 +A2:2009; EN 61000-3-3 :2008; EN 55024:1998+A1+A2; FCC Title 47 CFR, Part 15 Class A(USA); ICES-003, Issue 4 (Canada); EMC Directive 2004/108/EC with CE Marking (Europe); other EMC approvals as required by individual countries |