Ražotājs: HP
Modelis: L3U64A#B19
EAN: 0889296321927
HP LaserJet Managed MFP M725zm, Black and white, Printeris priekš Business, Print, copy, scan, fax. Drukāšanas tehnoloģija: Lāzers, Printēšana: Mono drukāšana, Maksimālā izšķirtspēja: 1200 x 1200 DPI. Kopēšana: Monokopēšana, Maksimālā kopijas izšķirtspēja: 600 x 600 DPI. Skenēšana: Krāsainā skenēšana, Optiskās skenēšanas izšķirtspēja: 600 x 600 DPI. Faksēšana: Viena faksa sūtīšana. Abpusējās drukāšanas funkcijas: Drukāt, Kopija, Skenēt. Maksimālais ISO A-sērijas papīra izmērs: A3. Produkta krāsa: Melns, Pelēks
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
HP LASERJET MANAGED MFP M725ZM | €5020.15 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Drukāšanas ātrums | |
| Drukāšanas tehnoloģija | Lāzers |
| Printēšana | Mono drukāšana |
| Dupleksā drukāšana | |
| Abpusējās drukāšanas režīmi | Auto |
| Maksimālā izšķirtspēja | 1200 x 1200 DPI |
| Melnbaltās drukas izšķirtspēja | 1200 x 1200 DPI |
| Drukāšanas ātrums (melns, normāla kvalitāte, A4/US Letter) | 41 ppm |
| Drukāšanas ātrums (melns, normāla kvalitāte, A3) | 20 ppm |
| Laiks līdz pirmajai lapai (melns, normāls) | 10 s |
| Droši druka | |
| Fakss | |
| Faksēšana | Viena faksa sūtīšana |
| Faksa izšķirtspēja (melnbalts) | 300 x 300 DPI |
| Faksa pārraides ātrums | 3 sek/lappuse |
| Modēma ātrums | 33,6 Kbit/s |
| Faksa atmiņa | 100 lappuses |
| Auto atkārtota numura izsaukšana | |
| Ātrā numura izsaukšana | |
| Faksa pāradresācija | |
| Automātiska reducēšana | |
| Faksa aizkavēta sūtīšana | |
| Kopēšana | |
| Kopēšana | Monokopēšana |
| Divpusēja kopēšana | |
| Maksimālā kopijas izšķirtspēja | 600 x 600 DPI |
| Kopēšanas ātrums (normāla kvalitāte, melns, A4) | 41 cpm |
| Maksimālais kopiju skaits | 9999 kopijas |
| Kopētāja izmēru pielāgošana | 25 - 400 % |
| Skenēšana/izvērse | |
| Skenēšana | Krāsainā skenēšana |
| Dupleksā skenēšana | |
| Optiskās skenēšanas izšķirtspēja | 600 x 600 DPI |
| Maksimālais skenēšanas laukums | 297 x 420 mm |
| Skenēšanas tips | Galda un ADF skeneris |
| Skenēšanas tehnoloģija | CCD |
| Skenēt uz | E-pasts, Network folder, USB, Fakss |
| Skenēšanas ātrums (krāsains) | 30 ppm |
| Skenēšanas ātrums (melns) | 50 ppm |
| Atbalstāmie attēlu formāti | TIFF, JPEG, MTIFF |
| Atbalstītie dokumentu formāti | XPS, PDF |
| Ievades krāsas dziļums | 24 bit |
| Pelēkuma skalas līmeņi | 256 |
| Papīra padošana | |
| Maksimālais ISO A-sērijas papīra izmērs | A3 |
| Papīra nodalījuma materiālu tipi | Dokumentu papīrs, Kartīšu krājums, Aploksnes, Etiķetes, Parastais papīrs, Priekšdruka, Pārstrādāts papīrs, Caurspīdīgās |
| ISO A-sēriju izmēri (A0...A9) | A3, A4, A5, A6 |
| JIS B-sēriju izmēri (B0...B9) | B4, B5, B6 |
| Ieejas un izejas jauda | |
| Kopējas ieejas nodalījumu skaits | 6 |
| Kopējais ieejas daudzums | 2100 lapas |
| Kopējā ražība | 750 lapas |
| Automātiskā dokumentu padeve (ADF) | |
| Auto dokumentu padevēja ietilpība | 100 lapas |
| Maksimālais ieejas nodalījumu skaits | 6 |
| Darbības rādītāji | |
| Iekšējā atmiņa | 1024 MB |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 1536 MB |
| Integrēts karšu lasītājs | |
| Procesora takts frekvence | 800 MHz |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns, Pelēks |
| Tirgus pozicionēšana | Bizness |
| Iebūvēta displeja | |
| Ekrāns | LCD |
| Displeja diagonāle | 20,3 cm |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| Kontroles tips | Ar pieskārienu |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10/100/1000Base-T(X) |
| Mobilās drukas tehnoloģijas | Apple AirPrint, HP ePrint, Mopria Print Service |
| Īpašības | |
| Noslodzes cikls (maksimums) | 375000 lappuses mēnesī |
| Noslodzes cikls (ieteicamais) | 5000 - 40000 lappuses mēnesī |
| Abpusējās drukāšanas funkcijas | Drukāt, Kopija, Skenēt |
| Digitālais nosūtītājs | |
| Kārtridžu skaits | 1 |
| Drukājamās krāsas | Melns |
| Lapas apraksta valodas | PCL 5, PCL 6, PDF 1.4, PostScript 3 |
| Printera fonti | PostScript, Scalable, TrueType, Windows |
| All In One vairākuzdevumu režīms | |
| HP segments | Bizness |
| Savienojamība | |
| Standarta interfeisi | Ethernet, USB 2.0 |
| USB pieslēgvieta | |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas patēriņš (pie vidējas darbības) | 890 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 39 W |
| Jaudas patēriņš (off) | 0,3 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 745 mm |
| Dziļums | 681 mm |
| Augstums | 1192 mm |
| Svars | 92,3 kg |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējīgas tehnoloģijas un materiāli | Mercury free |
| Ilgtspējas sertifikāti | ENERGY STAR, EPEAT Silver |
| Tehniskās detaļas | |
| Kastu skaits kārtā | 1 pcs |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 856 mm |
| Iepakojuma dziļums | 760 mm |
| Iepakojuma augstums | 1553 mm |
| Iepakojuma svars | 113 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Paletes svars | 113 g |
| Kārtas uz paletes | 1 pcs |
| Daudzums uz paletes | 1 pcs |
| Papildus informācija | |
| Paletes dimensijas (W x D x H) | 856 x 760 x 1553 mm |