Ražotājs: HP
Modelis: G3Q59A#B19
EAN: 0725184117190
HP LaserJet Pro M130fn. Drukāšanas tehnoloģija: Lāzers, Printēšana: Mono drukāšana, Maksimālā izšķirtspēja: 1200 x 1200 DPI. Kopēšana: Monokopēšana, Maksimālā kopijas izšķirtspēja: 600 x 400 DPI. Skenēšana: Krāsainā skenēšana, Optiskās skenēšanas izšķirtspēja: 1200 x 1200 DPI. Faksēšana: Viena faksa sūtīšana. Maksimālais ISO A-sērijas papīra izmērs: A4. Tiešā drukāšana. Produkta krāsa: Balts
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
Hewlett-Packard HP LaserJet Pro MFP M130fn D/S/K/F | €264.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Drukāšanas ātrums | |
| Drukāšanas tehnoloģija | Lāzers |
| Printēšana | Mono drukāšana |
| Dupleksā drukāšana | Nē |
| Abpusējās drukāšanas režīmi | Manuāls |
| Maksimālā izšķirtspēja | 1200 x 1200 DPI |
| Melnbaltās drukas izšķirtspēja | 600 x 600 DPI |
| Drukāšanas ātrums (melns, normāla kvalitāte, A4/US Letter) | 23 ppm |
| Laiks līdz pirmajai lapai (melns, normāls) | 7,3 s |
| Fakss | |
| Faksēšana | Viena faksa sūtīšana |
| Divpusēja faksa nosūtīšana | No |
| Faksa izšķirtspēja (melnbalts) | 300 x 300 DPI |
| Faksa pārraides ātrums | 3 sek/lappuse |
| Faksa atmiņa | 1000 lappuses |
| Auto atkārtota numura izsaukšana | Jā |
| Faksa numura sastādīšanas ātrums, maksimālie numuri | 120 |
| Faksa pāradresācija | Jā |
| Faksa aizkavēta sūtīšana | Jā |
| Automātiska reducēšana | Jā |
| Atšķirīgs zvans | Jā |
| Kopēšana | |
| Kopēšana | Monokopēšana |
| Divpusēja kopēšana | Nē |
| Maksimālā kopijas izšķirtspēja | 600 x 400 DPI |
| Kopēšanas ātrums (normāla kvalitāte, melns, A4) | 23 cpm |
| Maksimālais kopiju skaits | 99 kopijas |
| Kopētāja izmēru pielāgošana | 25 - 400 % |
| Skenēšana/izvērse | |
| Skenēšana | Krāsainā skenēšana |
| Dupleksā skenēšana | Nē |
| Optiskās skenēšanas izšķirtspēja | 1200 x 1200 DPI |
| Skenēšanas tips | Galda un ADF skeneris |
| Skenēšanas tehnoloģija | CIS |
| Skenēšanas ātrums (melns) | 12 ppm |
| Skenēšanas ātrums (krāsains) | 12 ppm |
| Atbalstāmie attēlu formāti | BMP, JPG, PNG, TIF |
| Atbalstītie dokumentu formāti | |
| Ievades krāsas dziļums | 24 bit |
| Pelēkuma skalas līmeņi | 256 |
| Papīra padošana | |
| Maksimālais ISO A-sērijas papīra izmērs | A4 |
| Papīra nodalījuma materiālu tipi | Kartīšu krājums, Aploksnes, Etiķetes, Fotopapīrs, Parastais papīrs, Biezs papīrs |
| ISO A-sēriju izmēri (A0...A9) | A4 |
| ISO neapstiprināti drukas materiāla izmēri | Valde |
| Ieejas un izejas jauda | |
| Kopējas ieejas nodalījumu skaits | 1 |
| Kopējais ieejas daudzums | 150 lapas |
| Kopējā ražība | 100 lapas |
| Papīra padošanas veids | Papīra paplāte |
| Automātiskā dokumentu padeve (ADF) | Jā |
| Auto dokumentu padevēja ietilpība | 35 lapas |
| Maksimālais ieejas nodalījumu skaits | 1 |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | Nē |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10/100Base-T(X) |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100 Mbit/s |
| Mobilās drukas tehnoloģijas | Apple AirPrint, Google Cloud Print, HP ePrint, Mopria Print Service |
| Darbības rādītāji | |
| Iekšējā atmiņa | 256 MB |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 256 MB |
| Integrēts karšu lasītājs | Nē |
| Iebūvētais procesors | Jā |
| Procesora takts frekvence | 600 MHz |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Balts |
| Tirgus pozicionēšana | Mājas & birojs |
| Iebūvēta displeja | Jā |
| Ekrāns | LCD |
| Parāda līnijas, skaits | 2 rindas |
| Īpašības | |
| Noslodzes cikls (maksimums) | 10000 lappuses mēnesī |
| Noslodzes cikls (ieteicamais) | 150 - 1500 lappuses mēnesī |
| Digitālais nosūtītājs | Nē |
| Kārtridžu skaits | 1 |
| Drukājamās krāsas | Melns |
| Lapas apraksta valodas | PCLmS, PWG, URF |
| HP segments | Mazā / vidējā uzņēmējdarbība |
| Zīmolam raksturīgas iezīmes | |
| HP ePrint | Jā |
| HP automātiskā ieslēgšanās/automātiskā izslēgšanās | Jā |
| HP Management tools | HP Printer Assistant, HP Device Toolbox, HP Utility |
| Nodrošināta HP programmatūra | HP Software Installer, HP Software Uninstaller, HP Device Experience, HP Web Services Assist, HP Scan Application, HP Fax Application, HP Product Improvement Study |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Savienojamība | |
| Standarta interfeisi | Ethernet, USB 2.0 |
| Tiešā drukāšana | Jā |
| USB pieslēgvieta | Jā |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Vidējais enerģijas patēriņš drukājot | 255 W |
| Jaudas patēriņš (gatavs) | 4,2 W |
| Enerģijas patēriņš (guļošais režīms) | 1 W |
| Jaudas patēriņš (off) | 0,05 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 110 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 415 mm |
| Dziļums | 508 mm |
| Augstums | 406 mm |
| Svars | 7,6 kg |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | ENERGY STAR |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 490 mm |
| Iepakojuma dziļums | 327 mm |
| Iepakojuma augstums | 350 mm |
| Iepakojuma svars | 10,2 kg |