Ražotājs: KYOCERA
Modelis: 870B61102R93NLX
EAN: 0632983934500
KYOCERA ECOSYS M5521cdw/KL3. Drukāšanas tehnoloģija: Lāzers, Printēšana: Krāsainā drukāšana, Maksimālā izšķirtspēja: 9600 x 600 DPI, Drukšanas ātrums (krāsains, normāla kvalitāte, A4/US Letter): 21 ppm. Kopēšana: Krāsainā kopēšana, Maksimālā kopijas izšķirtspēja: 600 x 600 DPI. Skenēšana: Krāsainā skenēšana, Optiskās skenēšanas izšķirtspēja: 600 x 600 DPI. Faksēšana: Viena faksa sūtīšana. Maksimālais ISO A-sērijas papīra izmērs: A4. Wi-Fi. Tiešā drukāšana. Produkta krāsa: Melns, Balts
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
KYOCERA ECOSYS M5521cdw/KL3 Lāzers A4 9600 x 600 DPI 21 ppm Wi-Fi | €769.21 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Drukāšanas ātrums | |
| Drukāšanas tehnoloģija | Lāzers |
| Printēšana | Krāsainā drukāšana |
| Dupleksā drukāšana | |
| Abpusējās drukāšanas režīmi | Automātisks / Manuāls |
| Maksimālā izšķirtspēja | 9600 x 600 DPI |
| Krāsu izšķirtspēja | 1200 x 1200 DPI |
| Melnbaltās drukas izšķirtspēja | 1200 x 1200 DPI |
| Drukāšanas ātrums (melns, normāla kvalitāte, A4/US Letter) | 21 ppm |
| Drukšanas ātrums (krāsains, normāla kvalitāte, A4/US Letter) | 21 ppm |
| Dupleksās drukāšanas ātrums (melns, normāla kvalitāte, A4/US Letter) | 11 ppm |
| Dupleksās drukāšanas ātrums (krāsains, normāla kvalitāte, A4/US Letter) | 11 ppm |
| Iesildīšanās laiks | 32 s |
| Laiks līdz pirmajai lapai (melns, normāls) | 11 s |
| Laiks līdz pirmajai lapai (krāsains, normāls) | 12,5 s |
| Izdrukas malas (augša, apakša, pa labi, pa kreisi) | 4,2 mm |
| N vienā drukāšanas funkcija | |
| "Izlaist tukšo lapu" funkcija | |
| Automātiskā paplātes maiņas funkcija | |
| Paplātes prioritāro iestatījumu funkcija | |
| N-up druka | 2, 4, 6, 9, 16, 25 |
| Svītrkodu drukāšana | |
| Ūdenszīmju drukāšana | |
| Droši druka | |
| Plakātu drukāšanas funkcija | |
| Droša PDF drukāšanas funkcija | |
| Fakss | |
| Faksēšana | Viena faksa sūtīšana |
| Divpusēja faksa nosūtīšana | |
| Faksa izšķirtspēja (melnbalts) | 400 x 400 DPI |
| Faksa pārraides ātrums | 3 sek/lappuse |
| Modēma ātrums | 33,6 Kbit/s |
| Faksa atmiņa | 100 lappuses |
| Faksa kodēšanas metodes | JBIG, MH, MMR, MR |
| Kopēšana | |
| Kopēšana | Krāsainā kopēšana |
| Maksimālā kopijas izšķirtspēja | 600 x 600 DPI |
| Kopēšanas ātrums (normāla kvalitāte, melns, A4) | 21 cpm |
| Kopēšanas ātrums (normāla kvalitāte, krāsains, A4) | 21 cpm |
| Laiks līdz pirmajai kopijai (melns, normāls) | 10 s |
| Laiks līdz pirmajai kopijai (melns, normāls) | 12 s |
| Maksimālais kopiju skaits | 999 kopijas |
| Kopētāja izmēru pielāgošana | 25 - 400 % |
| N vienā kopēšanas funkcija | |
| N-in-1 copy funkcija (N=) | 2, 4 |
| Kopēšanas programmēšanas funkcija | |
| ID kartes kopēšanas funkcija | |
| Skenēšana/izvērse | |
| Skenēšana | Krāsainā skenēšana |
| Dupleksā skenēšana | |
| Optiskās skenēšanas izšķirtspēja | 600 x 600 DPI |
| Skenēšanas tips | Galda un ADF skeneris |
| Skenēšanas tehnoloģija | CIS/CCD |
| Skenēt uz | E-pasts, FTP, SMB, TWAIN, USB, WIA |
| Skenēšanas ātrums (krāsains) | 23 ppm |
| Skenēšanas ātrums (melns) | 30 ppm |
| Atbalstāmie attēlu formāti | JPG, MMR, TIF |
| Atbalstītie dokumentu formāti | PDF, XPS |
| Pelēkuma skalas līmeņi | 256 |
| Skenēšanas draiveri | TWAIN, WIA |
| Papīra padošana | |
| Maksimālais ISO A-sērijas papīra izmērs | A4 |
| Papīra nodalījuma materiālu tipi | Parastais papīrs |
| ISO A-sēriju izmēri (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| ISO B-series izmēri (B0...B9) | B5, B6 |
| ISO neapstiprināti drukas materiāla izmēri | Juridisks, Vēstule |
| Pasūtījuma mediju platums | 105 - 148 mm |
| Pasūtījuma mediju garums | 216 - 356 mm |
| Papīra nodalījuma materiālu blīvums | 60 - 163 g/m² |
| Multi-Purpose Tray medija svars | 60 - 220 g/m² |
| Medija svars, automātiskā dokumentu padeve | 50 - 160 g/m² |
| Abpusējās drukas materiāla svars | 60 - 120 g/m² |
| Ieejas un izejas jauda | |
| Kopējas ieejas nodalījumu skaits | 1 |
| Kopējais ieejas daudzums | 250 lapas |
| Kopējā ražība | 150 lapas |
| Universāls nodalījums | |
| Multi-Purpose Tray kapacitāte | 50 lapas |
| Papīra padošanas veids | Kasete, Papīra paplāte |
| Automātiskā dokumentu padeve (ADF) | |
| Auto dokumentu padevēja ietilpība | 50 lapas |
| Maksimālais ieejas nodalījumu skaits | 2 |
| Maksimālā ievades ietilpība | 550 lapas |
| Maksimālā izvades ietilpība | 150 lapas |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10/100/1000Base-T(X) |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Wi-Fi standartu | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Mobilās drukas tehnoloģijas | Apple AirPrint, Google Cloud Print, Kyocera Mobile Print, Mopria Print Service |
| Darbības rādītāji | |
| Iekšējā atmiņa | 512 MB |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 1536 MB |
| Integrēts karšu lasītājs | |
| Saderīgās atmiņas kartes | SD, SDHC |
| Iebūvētais procesors | |
| Procesora tips | ARM Cortex-A9 |
| Procesora takts frekvence | 800 MHz |
| Multikodola tips | 2 |
| Skaņas spiediena līmenis (drukāšana) | 46,2 dB |
| Skaņas spiediena līmenis (kopēšana) | 46,2 dB |
| Skaņas spiediena līmenis (gaidīšanas režīms) | 30 dB |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns, Balts |
| Tirgus pozicionēšana | Bizness |
| Iebūvēta displeja | |
| Ekrāns | LCD |
| Parāda līnijas, skaits | 5 rindas |
| Kontroles tips | Pogas |
| Krāsu displejs | |
| Īpašības | |
| Noslodzes cikls (maksimums) | 2000 lappuses mēnesī |
| Noslodzes cikls (ieteicamais) | 1000 - 1500 lappuses mēnesī |
| Kārtridžu skaits | 4 |
| Drukājamās krāsas | Cyan, Magenta, Yellow |
| Lapas apraksta valodas | Microsoft XPS, PCL 5c, PCL 6, PCL XL, PostScript 3 |
| Printera fonti | Svītrkods, Bitmap, PostScript, Windows |
| Printera fontu skaits | 93 |
| Rezerves kasetnes | TK-5220K, TK-5220C, TK-5220M, TK-5220Y TK-5230K, TK-5230C, TK-5230M, TK-5230Y |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Vidējais enerģijas patēriņš drukājot | 345 W |
| Vidējais enerģijas patēriņš kopējot | 345 W |
| Jaudas patēriņš (gatavs) | 41 W |
| Enerģijas patēriņš (guļošais režīms) | 1 W |
| Jaudas patēriņš (off) | 0,2 W |
| Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC) | 0,73 kWh/nedēļā |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 Hz |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Iepakojuma saturs | |
| Kārtridži iekļauti | |
| Iekļautā kārtridža kapacitāte (melns) | 1200 lappuses |
| Iekļautā kārtridža kapacitāte (CMY) | 1200 lappuses |
| Pievienoti kabeļi | AC |
| Savienojamība | |
| Tiešā drukāšana | |
| USB pieslēgvieta | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 417 mm |
| Dziļums | 429 mm |
| Augstums | 495 mm |
| Svars | 26 kg |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 10 - 32,5 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 80 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Ekspluatācijas augstums | 0 - 3500 m |
| Ne-operacionālais augstums | 0,6 - 15000 m |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 40 °C |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | Blue Angel, RoHS, EPEAT Silver, ENERGY STAR |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84433100 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Sertifikāti | |
| Sertifikācija | TÜV/GS, CE, ISO 9001, ISO 14001 |