Ražotājs: Techly
Modelis: ICOC HDMI-4-050NWT
EAN: 8059018363067
Techly ICOC HDMI-4-050NWT. Kabeļa garums: 5 m, Savienotājs 1: HDMI Type A (Standard), Konektora 1 tips: Vīrišķais, Savienotājs 2: HDMI Type A (Standard), Konektora 2 tips: Vīrišķais, Konektora kontaktu apvalks: Zelts, 3D saderība, Datu pārsūtīšanas ātrums: 18 Gbit/s, Funkcija Audio Return Channel (ARC), Produkta krāsa: Balts
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 5 m |
| Savienotājs 1 | HDMI Type A (Standard) |
| Savienotājs 2 | HDMI Type A (Standard) |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| Produkta krāsa | Balts |
| 3D saderība | |
| Atbalstītās grafikas izšķirtspējas | 4096 x 2160 |
| Atbalstītie video režīmi | 1080i, 1080p, 2160i, 2160p |
| Funkcija Audio Return Channel (ARC) | |
| HDMI Ethernet kanāls | |
| HDCP | |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 18 Gbit/s |
| Joslas platums | 600 MHz |
| AWG vada izmērs | 30 |
| Konektora kontaktu apvalks | Zelts |
| Kabeļa tips | Apaļš kabelis |
| x.v. krāsas atbalstītas | |
| Plug and Play | |
| Sertifikācija | CE, RoHS |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 202 g |
| Piegādātāja funkcijas | |
| Pārdevēja kods | 363067 |
| Tehniskās detaļas | |
| Garantijas periods | 1 gads(i) |
| Ilgtspējas sertifikāti | CE, RoHS |