Ražotājs: Techly
Modelis: ICOC HDMI-4-AD5
EAN: 0766623917612
Techly ICOC HDMI-4-AD5. Kabeļa garums: 5 m, Savienotājs 1: HDMI Type A (Standard), Konektora 1 tips: Vīrišķais, Savienotājs 2: HDMI Type D (Micro), Konektora 2 tips: Vīrišķais, Konektora kontaktu apvalks: Zelts, HDMI versija: 1.4, 3D saderība, Datu pārsūtīšanas ātrums: 10 Gbit/s, Funkcija Audio Return Channel (ARC), Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Techly ICOC HDMI-4-AD5 HDMI kabelis 5 m HDMI Type A (Standard) HDMI Type D (Micro) Melns | €13.72 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 5 m |
| Savienotājs 1 | HDMI Type A (Standard) |
| Savienotājs 2 | HDMI Type D (Micro) |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| Produkta krāsa | Melns |
| HDMI versija | 1.4 |
| 3D saderība | |
| Atbalstītie video režīmi | 2160p |
| Funkcija Audio Return Channel (ARC) | |
| HDMI Ethernet kanāls | |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 10 Gbit/s |
| Datu pārraides ātrums katrā kanālā (maks.) | 3,4 Gbit/s |
| Joslas platums | 340 MHz |
| AWG vada izmērs | 34 |
| Konektora kontaktu apvalks | Zelts |
| Vadu apvalka materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Magnētiski aizsargāts | |
| Aizsargāto slāņu skaits | 2 |
| Kabeļu vairogs | Alumīnija Mylar folijs |
| Sertifikācija | CE, RoHS |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 147 g |
| Piegādātāja funkcijas | |
| Pārdevēja kods | 309463 |
| Tehniskās detaļas | |
| Garantijas periods | 3 gads(i) |
| Ilgtspējas sertifikāti | CE, RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |