Ražotājs: Fellowes
Modelis: 9974805
EAN: 0043859582662
Fellowes 9974805. Produkta veids: Gaisa spiediena tīrītājs aprīkojuma tīrīšanai, Piemērota lietošana: Tastatūra, Printeris, Universāls, Skaļums: 200 ml. Platums: 64 mm, Dziļums: 64 mm, Augstums: 188 mm. Daudzums Master kastē: 6 pcs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
azerty.nl |
Fellowes - Perslucht | €11.27 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta veids | Gaisa spiediena tīrītājs aprīkojuma tīrīšanai |
| Piemērota lietošana | Tastatūra, Printeris, Universāls |
| Skaļums | 200 ml |
| Produkta krāsa | Balts |
| Neuzliesmojošs | Nē |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 64 mm |
| Dziļums | 64 mm |
| Augstums | 188 mm |
| Svars | 200 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Nesatur | Hidrofluorogleklis (HFC) |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums Master kastē | 6 pcs |