Ražotājs: PanzerGlass
Modelis: 8950
EAN: 5711724089503
PanzerGlass 8950. Produkta veids: Aprīkojuma tīrīšanas aerosols, Piemērota lietošana: Ekrāni/Pastmasas, Skaļums: 8 ml. Platums: 110 mm, Dziļums: 15 mm, Augstums: 110 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs. Iepakojuma svars: 73 g, Iepakojuma tips: Piekarama kaste
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
azerty.nl |
PanzerGlass SPRAY Twice a Day - Reinigingsspray (8 ml) voor scherm | €11.50 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta veids | Aprīkojuma tīrīšanas aerosols |
| Piemērota lietošana | Ekrāni/Pastmasas |
| Skaļums | 8 ml |
| Produkta krāsa | Caurspīdīgs |
| Antibakteriāls | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 110 mm |
| Dziļums | 15 mm |
| Augstums | 110 mm |
| Svars | 25 g |
| Iepakojuma saturs | |
| Tīrīšanas lupatiņa | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Tehniskās detaļas | |
| Nesatur | Spirts, Amonjaks |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma svars | 73 g |
| Iepakojuma tips | Piekarama kaste |