Ražotājs: Intellinet
Modelis: 525831
EAN: 0766623525831
Intellinet 525831. Maksimālais datu pārraides ātrums: 1300 Mbit/s, Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums: 10,100,1000 Mbit/s, Tīkla standarts: IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at,.... Drošības algoritma atbalstīts: 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK. USB savienotājs: USB Type-A, WAN pieslēgvieta: Ethernet (RJ-45). Izejas spriegums: 12 V, Izejas strāva: 1,5 A. Izvietošana: Griesti, Galds, Siena, Produkta krāsa: Melns, Sertifikācija: FCC, CE, RoHS
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Intellinet 525831 traadita kohtvõrgu pääsupunkt 1300 Mbit/s Must Power over Ethernet tugi | €129.44 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| 2.4 GHz | |
| 5 GHz | |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 1300 Mbit/s |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Tīkla standarts | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u |
| Modulācija | 16-QAM, 64-QAM, 256-QAM, BPSK, OFDM, QPSK |
| Raidīšanas jauda | 23 decibeli uz milivatu |
| Drošība | |
| Drošības algoritma atbalstīts | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK |
| MAC adreses filtrēšana | |
| Dizains | |
| Izvietošana | Griesti, Galds, Siena |
| Produkta krāsa | Melns |
| Sertifikācija | FCC, CE, RoHS |
| Antena | |
| Antenas tips | Iekšējs |
| Antenu daudzums | 3 |
| Antenas sasniedzmības līmenis (max) | 3 dBi |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 180 mm |
| Dziļums | 180 mm |
| Augstums | 26 mm |
| Svars | 318 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iekļauto produktu skaits | 1 pcs |
| AC adaperis komplektā | |
| Montāžas komplekts | |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB savienotājs | USB Type-A |
| WAN pieslēgvieta | Ethernet (RJ-45) |
| DC ieejas ligzda | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Izejas spriegums | 12 V |
| Izejas strāva | 1,5 A |
| Vadības īpašības | |
| Syslog | |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |
| Darbības rādītāji | |
| Iekšējā atmiņa | 128 MB |
| Zibatmiņa | 16 MB |