Ražotājs: Hama
Modelis: 00181071
EAN: 4047443414854
Hama Laeta Twin. Kapacitāte: 256 GB, Ierīces interfeiss: USB Type-A / Micro-USB, USB versija: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Lasīšanas ātrums: 40 MB/s. Formas faktors: Vāciņš, Produkta krāsa: Melns
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Kapacitāte | 256 GB |
| Ierīces interfeiss | USB Type-A / Micro-USB |
| USB versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Lasīšanas ātrums | 40 MB/s |
| Sāknējams | Nē |
| Dizains | |
| Formas faktors | Vāciņš |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs, Metāls, Plastmasa |
| Drošība | |
| Pirkstu nospiedumu nolasītājs | |
| Ar PIN aizsargāta piekļuve | |
| Aizsardzība ar paroli | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 18 mm |
| Dziļums | 8,5 mm |
| Augstums | 70 mm |