| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
ProXtend FO-LCLCOM3D-050 optisko šķiedru kabelis 50 m LC OM3 Krāsa "Aqua" | €52.00 |
|
eltek.lv |
ProXtend ProXtend LC-LC UPC OM3 Duplex MM Fiber Cable 50M | €71.16 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 50 m |
| Optiskās šķiedras veids | OM3 |
| Savienotājs 1 | LC |
| Savienotājs 2 | LC |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora pulēšanas līdzekļa tips | UPC |
| Produkta krāsa | Krāsa "Aqua" |
| Pilns duplekss | |
| Vidus diametrs | 50 µm |
| Apšuvuma diametrs | 125 µm |
| Šķiedras režīma struktūra | Multi režīms |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 2 Gbit/s |
| Atgriezeniskie zudumi | 55 dB |
| Ievietošanas zudums | 0,3 dB |
| Jakas materiāls | Ar neliela dūmu daudzuma izdalīšanos degšanas gadījumā, bez halogēna (LSZH) |
| Plug and Play | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Kabeļa diametrs | 2 mm |
| Svars | 326 g |
| Lieces rādiuss | 5 cm |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 71 °C |