Ražotājs: AISENS
Modelis: FT70TRE-037
EAN: 8436574703412
AISENS FT70TRE-037. Maksimālais svars (tilpums): 50 kg, Minimālais iespējamais ekrāna izmērs: 94 cm (37"), Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 177,8 cm (70"), Montāžas saskarnes saderība (min): 200 x 200 mm, Montāžas saskarnes saderība (max): 600 x 400 mm. Augstuma regulēšanas diapazons: 1200 - 1600 mm, Slīpuma leņķis: -12 - 5°. Produkta krāsa: Melns, Sudrabs
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 50 kg |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 94 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 177,8 cm |
| Uzstādīšanas tips | Grīda |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 200 x 200 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 600 x 400 mm |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 200 x 200,300 x 300,400 x 200,400 x 400,600 x 400 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 1 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns, Sudrabs |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs, Tērauds |
| Pievienoto plauktu skaits | 1 |
| Ergonomika | |
| Augsta koriģēšana | |
| Augstuma regulēšanas diapazons | 1200 - 1600 mm |
| Slīpuma regulēšana | |
| Slīpuma leņķis | -12 - 5 ° |
| Riteņi | |
| Riteņu skaits | 4 Ritenis (-ņi) |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 545 mm |
| Dziļums | 260 mm |
| Augstums | 1145 mm |
| Svars | 24,2 kg |