Ražotājs: Equip
Modelis: 650355
EAN: 4015867207963
Equip 650355. Maksimālais svars (tilpums): 30 kg, Minimālais iespējamais ekrāna izmērs: 81,3 cm (32"), Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 165,1 cm (65"), Montāžas saskarnes saderība (min): 100 x 100 mm, Montāžas saskarnes saderība (max): 600 x 400 mm. Slīpuma leņķis: -3 - 3°. Produkta krāsa: Melns
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 30 kg |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 81,3 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 165,1 cm |
| Uzstādīšanas tips | Siena |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 100 x 100 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 600 x 400 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 1 |
| Ergonomika | |
| Slīpuma leņķis | -3 - 3 ° |
| Rotācijas leņķis | 180 ° |
| Uzlabota kabeļu pārvaldība | |
| Attālums līdz sienai (min) | 6,5 cm |
| Attālums līdz sienai (max) | 23,7 cm |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 420 mm |
| Dziļums | 95 mm |
| Dziļums (max) | 9,5 cm |
| Augstums | 690 mm |
| Svars | 7 kg |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Tērauds |
| Sertifikācija | CE |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 240 mm |
| Iepakojuma dziļums | 140 mm |
| Iepakojuma augstums | 700 mm |
| Iepakojuma svars | 8 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Iepakojuma saturs | |
| Montāžas komplekts | |
| Manuāls | |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85299097 |
| Oriģinālās kastes platums | 240 mm |
| Kastes garums (Master) | 140 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 700 mm |
| Kastes svars (Master) | 8 kg |
| Daudzums Master kastē | 1 pcs |
| Papildus informācija | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |