Ražotājs: Viewsonic
Modelis: IFP7532-2
EAN: 0766907018936
Viewsonic IFP7532-2. Displeja diagonāle: 190,5 cm (75"), Darba laukums: 1650,24 x 928,26 mm, Ekrāna spilgtums: 350 cd/m². Nodrošināta operētājsistēma: Android 9, Procesora arhitektūra: ARM Cortex-A55, Maksimālā iekšējā atmiņa: 32 GB. Skaļruņa jauda: 20 W. Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums: 10,100 Mbit/s. Interfeiss: HDMI, USB savienotājs: USB Type-A, USB Veids-B
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
VIEWSONIC VIEWBOARD IFP7532-2 | €1742.86 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 190,5 cm |
| Ekrāna spilgtums | 350 cd/m² |
| Displeja krāsu skaits | 1,07 miljardi krāsu |
| Ekrāna izšķirtspēja | 3840 x 2160 pikseļi |
| Pretapžilbināšanas ekrāns | Jā |
| HD veids | 4K Ultra HD |
| Paneļa veids | LCD |
| LED aizmugures apgaismojums veids | Direct-LED |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 4000:1 |
| Atbildes laiks | 8,5 ms |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Jā |
| Skārienjutības tehnoloģija | Multi-touch |
| Vienlaicīgas saskares punktu skaits | 20 |
| Skata leņķis, horizontāli | 178 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 178 ° |
| Darba laukums | 1650,2 x 928,3 mm |
| Cietība | 9H |
| Tehnoloģija | Ultraskaņa |
| Datorsistēma | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Android 9 |
| Iebūvētais procesors | Jā |
| Procesora arhitektūra | ARM Cortex-A55 |
| Multikodola tips | 4 |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 32 GB |
| RAM ietilpība | 4 GB |
| RAM veids | DDR4 |
| Savienojamība | |
| Interfeiss | HDMI |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 5 |
| USB 2.0 A tipa centrmezglu pieslēgvietu daudzums | 4 |
| USB 2.0 Type-B Touch portu skaits | 1 |
| USB savienotājs | USB Type-A, USB Veids-B |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 2 |
| HDMI versija | 2.0 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| VGA (D-Sub) pieslēgvietu skaits | 1 |
| OPS sprauga | 1 |
| S/PDIF out pieslēgvieta | Jā |
| Audio izeja | 1 |
| RS-232 pieslēgvieta | 1 |
| Projektors | |
| Iebūvētais projektors | Nē |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100 Mbit/s |
| Audio | |
| Iebūvēti skaļruņi | Jā |
| Iebūvēto skaļruņu skaits | 2 |
| Skaļruņa jauda | 20 W |
| Ergonomika | |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 800 x 400 mm |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 30000 h |
| Sertifikācija | EMC/CE , CB/LVD, GOST-R / EAC, FAC, RCM, BIS, ECAS, LBL (Low Blue Light Certification), RoHS, REACH, SCIP, WEEE, TPCH, Packing waste, CA65, Green BOM, ErP-Eco |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 238 W |
| Jaudas patēriņš (off) | 0,5 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 162 - 264 V |
| Baterijas tips | AAA |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | AC, HDMI, USB |
| Montāžas komplekts | Jā |
| Tālvadības pults | Jā |
| Ātrās startēšanas gids | Jā |
| Baterijas pievienotas | Jā |
| Irbulis iekļauts | Jā |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 1860 mm |
| Iepakojuma dziļums | 280 mm |
| Iepakojuma augstums | 1140 mm |
| Iepakojuma svars | 65,7 kg |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 1710 mm |
| Dziļums | 87 mm |
| Augstums | 1020 mm |
| Svars | 51,8 kg |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |