Ražotājs: Multibrackets
Modelis: 7772
EAN: 7350073737772
Multibrackets 7772. Maksimālais svars (tilpums): 90 kg, Minimālais iespējamais ekrāna izmērs: 190,5 cm (75"), Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 2,29 m (90"), Montāžas saskarnes saderība (min): 200 x 200 mm, Montāžas saskarnes saderība (max): 800 x 600 mm. Augstuma regulēšanas diapazons: 0 - 400 mm. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Multibrackets 7772 informācijas displeja stiprinājums 2,29 m (90") Melns | €1041.72 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 90 kg |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 190,5 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 2,29 m |
| Uzstādīšanas tips | Siena |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 200 x 200 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 800 x 600 mm |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 200 x 200,300 x 300,300 x 200,400 x 200,400 x 400,400 x 300,600 x 400,700 x 400,800 x 400,800 x 500,800 x 600 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 1 |
| Ergonomika | |
| Augsta koriģēšana | |
| Augstuma regulējuma veids | Manuāls |
| Augstuma regulēšanas diapazons | 0 - 400 mm |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 127 mm |
| Dziļums | 660 mm |
| Augstums | 840 mm |
| Svars | 28,9 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 757 mm |
| Iepakojuma dziļums | 757 mm |
| Iepakojuma augstums | 145 mm |
| Iepakojuma svars | 28,9 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | CE |