Ražotājs: Hisense
Modelis: 75WR6CE
EAN: 0888143015910
Hisense 75WR6CE. Displeja diagonāle: 190,5 cm (75"), Ekrāna spilgtums: 350 cd/m², Displeja krāsu skaits: 1,07 miljardi krāsu. Nodrošināta operētājsistēma: Android 8.0, RAM ietilpība: 4 GB. Skaļruņa jauda: 15 W. Wi-Fi standarts: Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi standartu: 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax). Produkta veids: Interaktīvā baltā tāfele, Produkta krāsa: Melns, VESA-wall mounting system saderīgs: 600 x 600 mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 190,5 cm |
| Ekrāna spilgtums | 350 cd/m² |
| Displeja krāsu skaits | 1,07 miljardi krāsu |
| Ekrāna izšķirtspēja | 3840 x 2160 pikseļi |
| Pretapžilbināšanas ekrāns | Jā |
| HD veids | 4K Ultra HD |
| LED fona apgaismojums | Jā |
| LED aizmugures apgaismojums veids | Direct-LED |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 1200:1 |
| Atbildes laiks | 8 ms |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 60 Hz |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Jā |
| Vienlaicīgas saskares punktu skaits | 20 |
| Pieskaršanās objekta izmērs (min.) | 2 mm |
| Skata leņķis, vertikāli | 178 ° |
| Skata leņķis, horizontāli | 178 ° |
| Krāsu gamma | 72 % |
| Pieskāriena precizitāte | ±1 mm |
| Ergonomika | |
| Produkta veids | Interaktīvā baltā tāfele |
| Produkta krāsa | Melns |
| VESA stiprinājums | Jā |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 600 x 600 mm |
| Datorsistēma | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Android 8.0 |
| RAM ietilpība | 4 GB |
| Iepakojuma saturs | |
| Manuāls | Jā |
| Pievienoti kabeļi | AC |
| Baterijas pievienotas | Jā |
| Tālvadības pults | Jā |
| Montāžas kronšteini iekļauti | Jā |
| Irbuļu skaits | 2 |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | Jā |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth versija | 5.1 |
| Bluetooth | Jā |
| Projektors | |
| Iebūvētais projektors | Nē |
| Audio | |
| Iebūvēti skaļruņi | Jā |
| Iebūvēto skaļruņu skaits | 2 |
| Skaļruņa jauda | 15 W |
| Savienojamība | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB C-veida pieslēgvietu daudzums | 1 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 3 |
| HDMI izvades pieslēgvietu daudzums | 1 |
| HDMI versija | 2.0 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| S/PDIF out pieslēgvieta | Jā |
| Audio izeja | 1 |
| RS-232 pieslēgvieta | 1 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Strāvas patēriņš (maks) | 260 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,5 W |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Atbalstītās mobilās operētājsistēmas | Android |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 1710 mm |
| Dziļums | 100 mm |
| Augstums | 1014 mm |
| Svars | 45,8 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 1896 mm |
| Iepakojuma dziļums | 300 mm |
| Iepakojuma augstums | 1184 mm |
| Iepakojuma svars | 61,5 kg |