Ražotājs: V7
Modelis: IFP6501-V7H
EAN: 0662919116076
V7 IFP6501-V7H. Displeja diagonāle: 165,1 cm (65"), Ekrāna spilgtums: 410 cd/m², Displeja krāsu skaits: 1,07 miljardi krāsu. Nodrošināta operētājsistēma: Android 11, Procesora arhitektūra: ARM Cortex-A55, Maksimālā iekšējā atmiņa: 32 GB. Skaļruņa jauda: 16 W. Mērījumu attiecība: 16:9. Wi-Fi standarts: Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi standartu: Wi-Fi 5 (802.11ac), Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums: 10,100,1000 Mbit/s
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
V7 IFP6501-V7H | €848.47 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 165,1 cm |
| Ekrāna spilgtums | 410 cd/m² |
| Displeja krāsu skaits | 1,07 miljardi krāsu |
| Ekrāna izšķirtspēja | 3840 x 2160 pikseļi |
| Pretapžilbināšanas ekrāns | Jā |
| HD veids | 4K Ultra HD |
| Paneļa veids | ADS |
| LED aizmugures apgaismojums veids | Direct-LED |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 1200:1 |
| Kontrasta attiecība (dinamiskā) | 4000:1 |
| Atbildes laiks | 8 ms |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Jā |
| Skata leņķis, vertikāli | 178 ° |
| Skata leņķis, horizontāli | 178 ° |
| Pikseļa iestatne | 372 x 372 mm |
| Ergonomika | |
| Produkta veids | Interaktīvā baltā tāfele |
| Produkta krāsa | Melns |
| VESA stiprinājums | Jā |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 600 x 400 mm |
| Pie sienas piestiprināms | Jā |
| Strāvas kabeļa garums | 3 m |
| Sertifikācija | TUV |
| Datorsistēma | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Android 11 |
| Iebūvētais procesors | Jā |
| Procesora arhitektūra | ARM Cortex-A55 |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 32 GB |
| RAM ietilpība | 4 GB |
| RAM veids | DDR3 |
| Iepakojuma saturs | |
| Manuāls | Jā |
| USB kabeļa garums | 1,8 m |
| Pievienoti kabeļi | AC, HDMI, USB Veids-C |
| Ātrās startēšanas gids | Jā |
| Tālvadības pults | Jā |
| Baterijas pievienotas | Jā |
| Irbulis iekļauts | Jā |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | Jā |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Bluetooth | Jā |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Projektors | |
| Iebūvētais projektors | Nē |
| Mērījumu attiecība | 16:9 |
| Audio | |
| Iebūvēti skaļruņi | Jā |
| Iebūvēto skaļruņu skaits | 2 |
| Skaļruņa jauda | 16 W |
| Savienojamība | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB C-veida pieslēgvietu daudzums | 1 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 3 |
| HDMI izvades pieslēgvietu daudzums | 1 |
| USB barošana līdz | 65 W |
| USB barošanas padeve | Jā |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| VGA (D-Sub) pieslēgvietu skaits | 1 |
| OPS sprauga | 120 |
| Austiņu savienojamība | 3,5 mm |
| RS-232 pieslēgvieta | 1 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Strāvas patēriņš (maks) | 360 W |
| Enerģija patēriņš | 200 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,5 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Sistēmas prasības | |
| Mac saderība | Jā |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Jā |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | Jā |
| Atbalstītās mobilās operētājsistēmas | Android, iOS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 1628 mm |
| Iepakojuma dziļums | 208 mm |
| Iepakojuma augstums | 1005 mm |
| Iepakojuma svars | 44,7 kg |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 1488,4 mm |
| Dziļums | 87,2 mm |
| Augstums | 896,6 mm |
| Svars | 35 kg |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 10 - 90 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 40 % |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | CE, ENERGY STAR, Federālā komunikāciju komisija, RoHS, UL ECOLOGO, WEEE |
| Loģistiskie dati | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |