Ražotājs: ACT
Modelis: AC6120
EAN: 8716065429237
ACT AC6120. Saimnieka interfeiss: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Micro-B, Centrmezgla interfeisi: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A. Datu pārsūtīšanas ātrums: 5000 Mbit/s, Produkta krāsa: Pelēks, Apvalka materiāls: Alumīnijs. Barošanas avota tips: AC. Platums: 125 mm, Dziļums: 160 mm, Augstums: 40 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
azerty.nl |
ACT AC6120 - USB Hub | €24.95 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Pieslēgvietu skaits | 4 |
| Saimnieka interfeiss | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Micro-B |
| Centrmezgla interfeisi | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 4 |
| DC ieejas ligzda | |
| Īpašības | |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 5000 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs |
| Aizsardzība pret pārslodzi | |
| Kabeļa garums | 0,5 m |
| Plug and Play | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota tips | AC |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 125 mm |
| Dziļums | 160 mm |
| Augstums | 40 mm |
| Svars | 195 g |
| Iepakojuma saturs | |
| AC adaperis komplektā | |
| Pievienoti kabeļi | USB |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84719000 |