Ražotājs: ACT
Modelis: AC6300
EAN: 8716065490985
ACT AC6300. Saimnieka interfeiss: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, Centrmezgla interfeisi: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A. Datu pārsūtīšanas ātrums: 5000 Mbit/s, Produkta krāsa: Melns, Kabeļa garums: 0,5 m. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 125 mm, Iepakojuma dziļums: 25 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
azerty.nl |
ACT AC6300 - USB 3.2 Hub | €18.95 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Pieslēgvietu skaits | 4 |
| Saimnieka interfeiss | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Centrmezgla interfeisi | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 4 |
| Īpašības | |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 5000 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Melns |
| Kabeļa garums | 0,5 m |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 125 mm |
| Iepakojuma dziļums | 25 mm |
| Iepakojuma augstums | 160 mm |
| Iepakojuma svars | 95 g |
| Iepakojuma tips | Blisters |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84719000 |