Ražotājs: AISENS
Modelis: A104-0402
EAN: 8436574704099
AISENS A104-0402. Saimnieka interfeiss: USB 2.0, Centrmezgla interfeisi: USB 2.0. Datu pārsūtīšanas ātrums: 480 Mbit/s, Produkta krāsa: Melns, USB barošana līdz: 2,5 W. Barošanas avota tips: USB, Izejas spriegums: 5 V, Izejas strāva: 0,5 A. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 160 mm, Iepakojuma dziļums: 120 mm. Oriģinālās kastes platums: 300 mm, Kastes garums (Master): 460 mm, Oriģinālās kastes augstums: 300 mm
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Pieslēgvietu skaits | 4 |
| Saimnieka interfeiss | USB 2.0 |
| Centrmezgla interfeisi | USB 2.0 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 4 |
| Īpašības | |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 480 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Melns |
| USB barošana līdz | 2,5 W |
| Kabeļa garums | 0,3 m |
| Sertifikācija | RoHS, CE |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota tips | USB |
| Izejas spriegums | 5 V |
| Izejas strāva | 0,5 A |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 160 mm |
| Iepakojuma dziļums | 120 mm |
| Iepakojuma augstums | 10 mm |
| Iepakojuma svars | 44 g |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 300 mm |
| Kastes garums (Master) | 460 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 300 mm |
| Kastes svars (Master) | 9,5 kg |
| Galvenās kārbas tilpums | 41400 cm³ |
| Daudzums Master kastē | 200 pcs |