Ražotājs: AISENS
Modelis: A109-0716
EAN: 8436574708622
AISENS A109-0716. Saimnieka interfeiss: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, Centrmezgla interfeisi: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A. Datu pārsūtīšanas ātrums: 5000 Mbit/s, Produkta krāsa: Melns, Kabeļa garums: 0,6 m. Barošanas avota tips: USB. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 210 mm, Iepakojuma dziļums: 180 mm. Ilgtspējas sertifikāti: CE, Federālā komunikāciju komisija, RoHS
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Pieslēgvietu skaits | 4 |
| Saimnieka interfeiss | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Centrmezgla interfeisi | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 4 |
| Īpašības | |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 5000 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Melns |
| Kabeļa garums | 0,6 m |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 210 mm |
| Iepakojuma dziļums | 180 mm |
| Iepakojuma augstums | 10 mm |
| Vienības apjoms | 378 cm³ |
| Iepakojuma svars | 57 g |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota tips | USB |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | CE, Federālā komunikāciju komisija, RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 300 mm |
| Kastes garums (Master) | 460 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 280 mm |
| Kastes svars (Master) | 8,55 kg |
| Galvenās kārbas tilpums | 38640 cm³ |
| Daudzums Master kastē | 150 pcs |