Ražotājs: AISENS
Modelis: A109-0744
EAN: 8436574709186
AISENS A109-0744. Saimnieka interfeiss: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, Centrmezgla interfeisi: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C. Datu pārsūtīšanas ātrums: 5000 Mbit/s, Produkta krāsa: Pelēks, Kabeļa garums: 0,15 m. Barošanas avota tips: USB. Platums: 34 mm, Dziļums: 101 mm, Augstums: 11 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 160 mm, Iepakojuma dziļums: 120 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
AISENS A109-0744 interfeisa centrmezgls USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C 5000 Mbit/s Pelēks | €15.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Pieslēgvietu skaits | 4 |
| Saimnieka interfeiss | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Centrmezgla interfeisi | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB C veida DisplayPort alternatīvais režīms | Jā |
| Īpašības | |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 5000 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Aizsardzība pret pārspriegumu | Jā |
| Kabeļa garums | 0,15 m |
| Plug and Play | Jā |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota tips | USB |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 160 mm |
| Iepakojuma dziļums | 120 mm |
| Iepakojuma augstums | 10 mm |
| Vienības apjoms | 192 cm³ |
| Iepakojuma svars | 50 g |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 34 mm |
| Dziļums | 101 mm |
| Augstums | 11 mm |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | CE, RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 300 mm |
| Kastes garums (Master) | 460 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 280 mm |
| Kastes svars (Master) | 10 kg |
| Galvenās kārbas tilpums | 38640 cm³ |
| Daudzums Master kastē | 200 pcs |