Ražotājs: Belkin
Modelis: INC013VFSGY
EAN: 0745883854332
Belkin INC013VFSGY. Saimnieka interfeiss: Thunderbolt 4, Centrmezgla interfeisi: USB 4 Type-A, Thunderbolt 4, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A. Datu pārsūtīšanas ātrums: 40000 Mbit/s, Maksimālais atjauninājuma ātrums: 60 Hz, Produkta krāsa: Melns, Pelēks
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
intop.lt |
Sąsajos šakotuvas Belkin INC013VFSGY Thunderbolt 4 40000 Mbps juodas, pilkas | €185.30 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Pieslēgvietu skaits | 5 |
| Saimnieka interfeiss | Thunderbolt 4 |
| Centrmezgla interfeisi | USB 4 Type-A, Thunderbolt 4, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| Thunderbolt 4 portu skaits | 4 |
| Īpašības | |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 40000 Mbit/s |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 60 Hz |
| Produkta krāsa | Melns, Pelēks |
| USB barošana līdz | 150 W |
| USB barošanas padeve | Jā |
| Aizsardzība pret pārslodzi | Jā |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 2 |
| HD veids | 8K Ultra HD |
| Sistēmas prasības | |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | Jā |