Ražotājs: Conceptronic
Modelis: HUBBIES03W
EAN: 4015867229910
Conceptronic HUBBIES03W. Saimnieka interfeiss: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Micro-B, Centrmezgla interfeisi: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A. Datu pārsūtīšanas ātrums: 5000 Mbit/s, Produkta krāsa: Balts, Kabeļa garums: 0,55 m. Izejas spriegums: 5 V, Izejas strāva: 2 A. Atbalstītās Windows operētājsistēmas: Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP, Mac operētājsistēmas atbalstītas: Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High.... Platums: 65 mm, Dziļums: 65 mm, Augstums: 15 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Conceptronic HUBBIES03W keskitin USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Micro-B 5000 Mbit/s Valkoinen | €35.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Pieslēgvietu skaits | 4 |
| Saimnieka interfeiss | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Micro-B |
| Centrmezgla interfeisi | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 4 |
| DC ieejas ligzda | |
| Īpašības | |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 5000 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Balts |
| Kabeļa garums | 0,55 m |
| Plug and Play | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Sertifikācija | CE, RoHS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 32 mm |
| Iepakojuma dziļums | 162 mm |
| Iepakojuma augstums | 105 mm |
| Iepakojuma svars | 189 g |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 45 °C |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 65 mm |
| Dziļums | 65 mm |
| Augstums | 15 mm |
| Svars | 50 g |
| Iepakojuma saturs | |
| AC adaperis komplektā | |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Izejas spriegums | 5 V |
| Izejas strāva | 2 A |