Ražotājs: Conceptronic
Modelis: HUBBIES04B
EAN: 4015867223147
Conceptronic HUBBIES04B. Saimnieka interfeiss: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, Centrmezgla interfeisi: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A. Datu pārsūtīšanas ātrums: 5000 Mbit/s, Produkta krāsa: Melns, Apvalka materiāls: Plastmasa. Barošanas avota tips: USB. Platums: 21 mm, Dziļums: 66 mm, Augstums: 19 mm. Iepakojuma platums: 112,5 mm, Iepakojuma dziļums: 24,5 mm, Iepakojuma augstums: 184 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
nopirkt.lv |
Conceptronic HUBBIES 4-Port USB 3.0 Hub with USB-C OTG Adapter | €35.46 |
|
www.ox.ee |
CONCEPTRONIC HUBBIES 4-Port USB 3.0 Hub with USB-C OTG Adapter | €45.30 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Pieslēgvietu skaits | 4 |
| Saimnieka interfeiss | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Centrmezgla interfeisi | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 4 |
| Īpašības | |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 5000 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Plastmasa |
| Kabeļa garums | 0,12 m |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota tips | USB |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 21 mm |
| Dziļums | 66 mm |
| Augstums | 19 mm |
| Svars | 30 g |
| Iepakojuma saturs | |
| Interfeisa adapteri iekļauti | USB Type-C vīriešu - USB Type-A sieviešu |
| Ātrās instalācijas gids | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 112,5 mm |
| Iepakojuma dziļums | 24,5 mm |
| Iepakojuma augstums | 184 mm |
| Iepakojuma svars | 77 g |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 255 mm |
| Kastes garums (Master) | 400 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 400 mm |
| Kastes svars (Master) | 6,2 kg |
| Daudzums Master kastē | 60 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84719000 |