Ražotājs: Conceptronic
Modelis: HUBBIES05B
EAN: 4015867223727
Conceptronic HUBBIES05B. Saimnieka interfeiss: USB 2.0, Centrmezgla interfeisi: USB 2.0. Datu pārsūtīšanas ātrums: 480 Mbit/s, Produkta krāsa: Melns, Kabeļa garums: 0,09 m. Barošanas avota tips: USB. Platums: 15 mm, Dziļums: 96 mm, Augstums: 15 mm. Iepakojuma platums: 90 mm, Iepakojuma dziļums: 25 mm, Iepakojuma augstums: 180 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pollin.de |
Conceptronic HUBBIES05B interfeisa centrmezgls USB 2.0 480 Mbit/s Melns | €3.95 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Pieslēgvietu skaits | 4 |
| Saimnieka interfeiss | USB 2.0 |
| Centrmezgla interfeisi | USB 2.0 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 4 |
| Īpašības | |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 480 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Melns |
| LED indikatori | |
| Kabeļa garums | 0,0900 m |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota tips | USB |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 15 mm |
| Dziļums | 96 mm |
| Augstums | 15 mm |
| Svars | 23 g |
| Iepakojuma saturs | |
| Ātrās instalācijas gids | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 90 mm |
| Iepakojuma dziļums | 25 mm |
| Iepakojuma augstums | 180 mm |
| Iepakojuma svars | 26 g |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 315 mm |
| Kastes garums (Master) | 210 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 435 mm |
| Kastes svars (Master) | 4 kg |
| Daudzums Master kastē | 60 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84719000 |