Ražotājs: Conceptronic
Modelis: HUBBIES16G
EAN: 4015867231364
Conceptronic HUBBIES16G. Saimnieka interfeiss: USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C, Centrmezgla interfeisi: USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C. Datu pārsūtīšanas ātrums: 10000 Mbit/s, Produkta krāsa: Pelēks, Apvalka materiāls: Alumīnijs. Atbalstītās Windows operētājsistēmas: Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows XP, Windows Vista, Windows 11, Mac operētājsistēmas atbalstītas: Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.7.5 Lion, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.8 Mountain Lion,..., Citas atbalstītās operētājsistēmas: Android. Platums: 37 mm, Dziļums: 100 mm, Augstums: 10 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 75 mm, Iepakojuma dziļums: 151 mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Pieslēgvietu skaits | 4 |
| Saimnieka interfeiss | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Centrmezgla interfeisi | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C tipa pieslēgvietu skaits | 4 |
| Īpašības | |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 10000 Mbit/s |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| USB barošana līdz | 100 W |
| USB barošanas padeve | Jā |
| Kabeļa tips | Apaļš kabelis |
| Kabeļa garums | 0,25 m |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Plug and Play | Jā |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 75 mm |
| Iepakojuma dziļums | 151 mm |
| Iepakojuma augstums | 20 mm |
| Iepakojuma svars | 77 g |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows XP, Windows Vista, Windows 11 |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.7.5 Lion, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Citas atbalstītās operētājsistēmas | Android |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 37 mm |
| Dziļums | 100 mm |
| Augstums | 10 mm |
| Svars | 47 g |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | CE, RoHS |
| Iepakojuma saturs | |
| Ātrās startēšanas gids | Jā |