Ražotājs: Equip
Modelis: 128958
EAN: 4015867225646
Equip 128958. Saimnieka interfeiss: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, Centrmezgla interfeisi: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A. Datu pārsūtīšanas ātrums: 5000 Mbit/s, Produkta krāsa: Sudrabs, Apvalka materiāls: Alumīnijs. Atbalstītās Windows operētājsistēmas: Windows 10, Windows 7, Windows 8, Mac operētājsistēmas atbalstītas: Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High..., Citas atbalstītās operētājsistēmas: Hroms. Platums: 23,5 mm, Dziļums: 16,5 mm, Augstums: 87,5 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.topbiz.fr |
Equip 128958 hub & concentrateur USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C 5000 Mbit/s Argent | €23.57 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Pieslēgvietu skaits | 4 |
| Saimnieka interfeiss | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Centrmezgla interfeisi | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 4 |
| Īpašības | |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 5000 Mbit/s |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Plug and Play | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Citas atbalstītās operētājsistēmas | Hroms |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 23,5 mm |
| Dziļums | 16,5 mm |
| Augstums | 87,5 mm |
| Svars | 40 g |
| Darbības rādītāji | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84719000 |