Ražotājs: Ewent
Modelis: EW1134
EAN: 8056045879929
Ewent EW1134. Saimnieka interfeiss: USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A, Centrmezgla interfeisi: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A. Datu pārsūtīšanas ātrums: 5000 Mbit/s, Produkta krāsa: Melns, Kabeļa garums: 0,525 m. Barošanas avota veids: USB. Platums: 60 mm, Dziļums: 60 mm, Augstums: 12 mm
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Pieslēgvietu skaits | 4 |
| Saimnieka interfeiss | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A |
| Centrmezgla interfeisi | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Īpašības | |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 5000 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Melns |
| Kabeļa garums | 0,525 m |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota veids | USB |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 60 mm |
| Dziļums | 60 mm |
| Augstums | 12 mm |
| Svars | 236 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84719000 |