Ražotājs: Ewent
Modelis: EW1138
EAN: 8054392619014
Ewent EW1138. Saimnieka interfeiss: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, Centrmezgla interfeisi: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A. Datu pārsūtīšanas ātrums: 5000 Mbit/s, Produkta krāsa: Melns, Kabeļa garums: 0,15 m. Barošanas avota tips: USB. Platums: 71 mm, Dziļums: 71 mm, Augstums: 15 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
4-Port USB Hub Eminent EW1138 USB 3.1 | €15.99 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Pieslēgvietu skaits | 4 |
| Saimnieka interfeiss | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Centrmezgla interfeisi | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 4 |
| Īpašības | |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 5000 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Melns |
| Kabeļa garums | 0,15 m |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota tips | USB |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 71 mm |
| Dziļums | 71 mm |
| Augstums | 15 mm |