Ražotājs: Ewent
Modelis: EW1147
EAN: 8052101431551
Ewent EW1147. Saimnieka interfeiss: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, Centrmezgla interfeisi: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A. Datu pārsūtīšanas ātrums: 5000 Mbit/s, Produkta krāsa: Melns, Apvalka materiāls: Akrilonitrilbutadiēnstirēnterpolimēra (ABS). Barošanas avota tips: USB/DC. Platums: 164 mm, Dziļums: 21 mm, Augstums: 47 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma tips: Piekarama kaste
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Ewent EW1147 interfeisa centrmezgls USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A 5000 Mbit/s Melns | €23.51 |
|
www.photopoint.ee |
USB-jaotur Ewent EW1147 Must | €28.99 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Pieslēgvietu skaits | 7 |
| Saimnieka interfeiss | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Centrmezgla interfeisi | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 7 |
| DC ieejas ligzda | |
| Īpašības | |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 5000 Mbit/s |
| Apvalka materiāls | Akrilonitrilbutadiēnstirēnterpolimēra (ABS) |
| Produkta krāsa | Melns |
| Aizsardzība pret pārslodzi | |
| Kabeļa tips | Apaļš kabelis |
| LED indikatori | Jauda |
| Kabeļa garums | 1 m |
| Plug and Play | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma tips | Piekarama kaste |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota tips | USB/DC |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | |
| Citas atbalstītās operētājsistēmas | Jā |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 164 mm |
| Dziļums | 21 mm |
| Augstums | 47 mm |
| Iepakojuma saturs | |
| Interfeisa adapteri iekļauti | USB Type-C vīriešu - USB Type-A sieviešu |
| AC adaperis komplektā | |
| Tehniskās detaļas | |
| Garantijas periods | 5 gads(i) |