Ražotājs: Hama
Modelis: 00200118
EAN: 4047443436894
Hama 00200118. Saimnieka interfeiss: USB 2.0, Centrmezgla interfeisi: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A. Datu pārsūtīšanas ātrums: 480 Mbit/s, Produkta krāsa: Melns, LED indikatori: Status. Barošanas avota tips: USB. Atbalstītās Windows operētājsistēmas: Windows 10, Windows 7, Windows 8, Mac operētājsistēmas atbalstītas: Mac OS X 10.8 Mountain Lion. Platums: 115 mm, Dziļums: 34 mm, Augstums: 19 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
Hama Hub 4 porte USB | €15.50 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Pieslēgvietu skaits | 4 |
| Saimnieka interfeiss | USB 2.0 |
| Centrmezgla interfeisi | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Īpašības | |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 480 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Melns |
| LED indikatori | Status |
| Kabeļa garums | 1,8 m |
| Plug and Play | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota tips | USB |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | Mac OS X 10.8 Mountain Lion |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 115 mm |
| Dziļums | 34 mm |
| Augstums | 19 mm |
| Iepakojuma saturs | |
| Manuāls | |