Ražotājs: Hama
Modelis: 00200136
EAN: 4047443481214
Hama 00200136. Saimnieka interfeiss: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A + Type-C, Centrmezgla interfeisi: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C. Datu pārsūtīšanas ātrums: 5000 Mbit/s, Produkta krāsa: Pelēks, Kabeļa garums: 0,15 m. Strāvas patēriņš (maks): 100 W. Platums: 100 mm, Dziļums: 33 mm, Augstums: 17 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Pieslēgvietu skaits | 4 |
| Saimnieka interfeiss | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A + Type-C |
| Centrmezgla interfeisi | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| Īpašības | |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 5000 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Kabeļa garums | 0,15 m |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 100 mm |
| Dziļums | 33 mm |
| Augstums | 17 mm |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Strāvas patēriņš (maks) | 100 W |
| Iepakojuma saturs | |
| Manuāls | |