Ražotājs: Hama
Modelis: 00200141
EAN: 4047443497666
Hama 00200141. Saimnieka interfeiss: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, Centrmezgla interfeisi: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A. Datu pārsūtīšanas ātrums: 5000 Mbit/s, Produkta krāsa: Pelēks, Apvalka materiāls: Alumīnijs. Barošanas avota tips: USB. Atbalstītās Windows operētājsistēmas: Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8, Mac operētājsistēmas atbalstītas: Mac OS X 10.8 Mountain Lion. Platums: 107 mm, Dziļums: 21 mm, Augstums: 7 mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Pieslēgvietu skaits | 4 |
| Saimnieka interfeiss | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Centrmezgla interfeisi | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 4 |
| Īpašības | |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 5000 Mbit/s |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Kabeļa garums | 0,15 m |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota tips | USB |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8 |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | Mac OS X 10.8 Mountain Lion |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 107 mm |
| Dziļums | 21 mm |
| Augstums | 7 mm |
| Iepakojuma saturs | |
| Interfeisa adapteri iekļauti | USB Type-C vīriešu - USB Type-A sieviešu |
| Manuāls | |