Ražotājs: HP
Modelis: 6G843AA#ABB
EAN: 0196548907007
HP 4K USB-C Multiport Hub. Saimnieka interfeiss: USB Veids-C, Centrmezgla interfeisi: USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C. Datu pārsūtīšanas ātrums: 10000 Mbit/s, Produkta krāsa: Melns, HD veids: 4K Ultra HD. Platums: 116 mm, Dziļums: 41,9 mm, Augstums: 15,5 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 187,5 mm, Iepakojuma dziļums: 60 mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Pieslēgvietu skaits | 4 |
| Saimnieka interfeiss | USB Veids-C |
| Centrmezgla interfeisi | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB C veida DisplayPort alternatīvais režīms | Jā |
| Integrēts karšu lasītājs | Nē |
| Īpašības | |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 10000 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Melns |
| HD veids | 4K Ultra HD |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 187,5 mm |
| Iepakojuma dziļums | 60 mm |
| Iepakojuma augstums | 43 mm |
| Iepakojuma svars | 145 g |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 116 mm |
| Dziļums | 41,9 mm |
| Augstums | 15,5 mm |
| Svars | 120 g |