Ražotājs: i-tec
Modelis: C31HUBMETAL4
EAN: 8595611703287
i-tec Metal C31HUBMETAL4. Saimnieka interfeiss: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, Centrmezgla interfeisi: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A. Produkta krāsa: Balts, USB barošana līdz: 60 W, Kabeļa garums: 0,33 m. Barošanas avota tips: USB. Citas atbalstītās operētājsistēmas: Android. Platums: 86 mm, Dziļums: 86 mm, Augstums: 14 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
i-tec USB-C Metal Char HUB 4 o. Netz 60W | | €29.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Pieslēgvietu skaits | 4 |
| Saimnieka interfeiss | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Centrmezgla interfeisi | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Balts |
| USB barošanas padeve | |
| USB barošana līdz | 60 W |
| LED indikatori | |
| Kabeļa garums | 0,33 m |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota tips | USB |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | |
| Citas atbalstītās operētājsistēmas | Android |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 86 mm |
| Dziļums | 86 mm |
| Augstums | 14 mm |
| Svars | 79 g |
| Iepakojuma saturs | |
| Manuāls | |
| Pievienoti kabeļi | USB Veids-C |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 69 mm |
| Iepakojuma dziļums | 100 mm |
| Iepakojuma augstums | 26 mm |
| Iepakojuma svars | 174 g |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84719000 |