Ražotājs: i-tec
Modelis: C31HUBMETAL7
EAN: 8595611703294
i-tec Metal C31HUBMETAL7. Saimnieka interfeiss: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, Centrmezgla interfeisi: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A. Produkta krāsa: Balts, USB barošana līdz: 60 W, Kabeļa garums: 0,33 m. Barošanas avota tips: USB. Citas atbalstītās operētājsistēmas: Android, Hroms. Platums: 86 mm, Dziļums: 86 mm, Augstums: 14 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
i-tec USB-C Metal Charging 7xUSB 60W o N | | €44.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Pieslēgvietu skaits | 7 |
| Saimnieka interfeiss | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Centrmezgla interfeisi | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 7 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Balts |
| USB barošanas padeve | |
| USB barošana līdz | 60 W |
| LED indikatori | |
| Kabeļa garums | 0,33 m |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota tips | USB |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | |
| Citas atbalstītās operētājsistēmas | Android, Hroms |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 86 mm |
| Dziļums | 86 mm |
| Augstums | 14 mm |
| Svars | 91 g |
| Iepakojuma saturs | |
| Manuāls | |
| Pievienoti kabeļi | USB Veids-C |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 69 mm |
| Iepakojuma dziļums | 100 mm |
| Iepakojuma augstums | 26 mm |
| Iepakojuma svars | 182 g |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Darbības rādītāji | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84719000 |