Ražotājs: ICY BOX
Modelis: 60118
EAN: 4250078164548
ICY BOX IB-HUB1201-C. Saimnieka interfeiss: USB Veids-C, Centrmezgla interfeisi: USB 2.0. Datu pārsūtīšanas ātrums: 480 Mbit/s, Produkta krāsa: Antracīts, Apvalka materiāls: Alumīnijs, Plastmasa. Barošanas avota veids: USB. Platums: 25 mm, Dziļums: 10 mm, Augstums: 42 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 100 mm, Iepakojuma dziļums: 85 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
ICY BOX IB-HUB1201-C USB Veids-C 480 Mbit/s Antracīts | €6.93 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Pieslēgvietu skaits | 2 |
| Saimnieka interfeiss | USB Veids-C |
| Centrmezgla interfeisi | USB 2.0 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| Īpašības | |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 480 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Antracīts |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs, Plastmasa |
| Plug and Play | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota veids | USB |
| USB barošana | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 100 mm |
| Iepakojuma dziļums | 85 mm |
| Iepakojuma augstums | 25 mm |
| Iepakojuma svars | 50 g |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 25 mm |
| Dziļums | 10 mm |
| Augstums | 42 mm |
| Svars | 15 g |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 400 mm |
| Kastes garums (Master) | 220 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 370 mm |
| Kastes svars (Master) | 5,5 kg |
| Daudzums Master kastē | 100 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84719000 |