Ražotājs: ICY BOX
Modelis: 60796
EAN: 4250078171324
ICY BOX IB-HUB1423CR-C3. Saimnieka interfeiss: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, Centrmezgla interfeisi: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB Veids-C. Datu pārsūtīšanas ātrums: 5000 Mbit/s, Produkta krāsa: Melns, Apvalka materiāls: Plastmasa. Platums: 35 mm, Dziļums: 90 mm, Augstums: 12 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
ICY BOX IB-HUB1423CR-C3 | 60796 | €17.90 |
|
direkt.jacob.de |
RaidSonic ICY BOX IB-HUB1423CR-C3 - Hub - 3 x USB 3.2 Gen 1 - Desktop | €31.58 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Pieslēgvietu skaits | 3 |
| Saimnieka interfeiss | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Centrmezgla interfeisi | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB Veids-C |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| Integrēts karšu lasītājs | |
| Īpašības | |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 5000 Mbit/s |
| Apvalka materiāls | Plastmasa |
| Produkta krāsa | Melns |
| Plug and Play | |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 35 mm |
| Dziļums | 90 mm |
| Augstums | 12 mm |
| Svars | 39 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84719000 |