Ražotājs: iggual
Modelis: IGG317914
EAN: 8435364317914
iggual IGG317914. Saimnieka interfeiss: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, Centrmezgla interfeisi: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A. Datu pārsūtīšanas ātrums: 5000 Mbit/s, Produkta krāsa: Ogleklis, Pelēks, Apvalka materiāls: Akrilonitrilbutadiēnstirēnterpolimēra (ABS). Platums: 100 mm, Dziļums: 34 mm, Augstums: 19,3 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 25 mm, Iepakojuma dziļums: 100 mm
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Pieslēgvietu skaits | 4 |
| Saimnieka interfeiss | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Centrmezgla interfeisi | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 4 |
| Īpašības | |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 5000 Mbit/s |
| Apvalka materiāls | Akrilonitrilbutadiēnstirēnterpolimēra (ABS) |
| Produkta krāsa | Ogleklis, Pelēks |
| Kabeļa garums | 0,3 m |
| Plug and Play | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 25 mm |
| Iepakojuma dziļums | 100 mm |
| Iepakojuma augstums | 160 mm |
| Iepakojuma svars | 70 g |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 100 mm |
| Dziļums | 34 mm |
| Augstums | 19,3 mm |
| Svars | 41 g |