Ražotājs: j5create
Modelis: JCA465-N
EAN: 0847626006579
j5create JCA465-N. Saimnieka interfeiss: USB Veids-C, Centrmezgla interfeisi: HDMI. Atbalstītās grafikas izšķirtspējas: 1920 x 1080 (HD 1080), 2560 x 1440, 3840 x 2160, 7680 x 4320, Maksimālā izšķirtspēja (HDMI): 7680 x 4320 pikseļi, Produkta krāsa: Melns, Pelēks. Minimālās sistēmas prasības: Available USB-C® port that supports DisplayPort™ Alt Mode. GPU and video source must support.... Platums: 80 mm, Dziļums: 45 mm, Augstums: 12 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 145 mm, Iepakojuma dziļums: 94,9 mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Pieslēgvietu skaits | 4 |
| Saimnieka interfeiss | USB Veids-C |
| Centrmezgla interfeisi | HDMI |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 2 |
| HDMI versija | 2.1 |
| USB C veida DisplayPort alternatīvais režīms | Jā |
| Īpašības | |
| Atbalstītās grafikas izšķirtspējas | 1920 x 1080 (HD 1080), 2560 x 1440, 3840 x 2160, 7680 x 4320 |
| Maksimālā izšķirtspēja (HDMI) | 7680 x 4320 pikseļi |
| Produkta krāsa | Melns, Pelēks |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs, Plastmasa |
| USB barošanas padeve | Nē |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 2 |
| Plug and Play | Jā |
| Savienojamie produkti | Available USB-C® port that supports DisplayPort™ Alt Mode. GPU and video source must support DisplayPort™ 1.4 with DSC to achieve single 8K @ 60Hz or Dual 4K @ 60Hz resolution. |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 145 mm |
| Iepakojuma dziļums | 94,9 mm |
| Iepakojuma augstums | 24,8 mm |
| Iepakojuma svars | 97 g |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 45 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -10 - 71 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 85 % |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Jā |
| Minimālās sistēmas prasības | Available USB-C® port that supports DisplayPort™ Alt Mode. GPU and video source must support DisplayPort™ 1.4 with DSC to achieve single 8K @ 60Hz or Dual 4K @ 60Hz resolution. macOS® does not support MST, the displays connected to the JCA465 will only mirror each other. |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 80 mm |
| Dziļums | 45 mm |
| Augstums | 12 mm |
| Svars | 50 g |
| Iepakojuma saturs | |
| Iepakojuma saturs | 1 - 8K USB-C® to Dual HDMI™ Display Adapter (JCA465) 1 - Quick Installation Guide (QIG) |