Ražotājs: j5create
Modelis: JCD403-N
EAN: 24712795086618
j5create JCD403-N. Saimnieka interfeiss: USB Veids-C, Centrmezgla interfeisi: HDMI, RJ-45, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C. Datu pārsūtīšanas ātrums: 10000 Mbit/s, Atbalstītās grafikas izšķirtspējas: 3840 x 2160, 7680 x 4320, Maksimālā izšķirtspēja (HDMI): 7680 x 4320 pikseļi. Ethernet interfeisa tips: Tīkls Gigabit Ethernet, Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums: 10,100,1000,2500 Mbit/s. Barošanas avota tips: USB/AC, Barošanas avots: 100 W, Ieejas spriegums: 20 V. Platums: 51 mm, Dziļums: 15 mm, Augstums: 135 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
maxtrade.lv |
j5create JCD403 USB4® 8K Multi-Port Hub | €82.43 |
|
eltek.lv |
/replikator j5create Thunderbolt 4 (JCD403-N) | €159.87 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Pieslēgvietu skaits | 6 |
| Saimnieka interfeiss | USB Veids-C |
| Centrmezgla interfeisi | HDMI, RJ-45, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB C veida DisplayPort alternatīvais režīms | Jā |
| I/O pieslēgvietas | 1- USB-C 3.2 Gen2 10Gbps data transmission 1- USB-C power delivery 3.0 100W 2- USB Type-A 3.2 Gen2 10Gbps data transmission 1- 8K HDMI 1- RJ45 2.5 Gigabit Ethernet |
| Īpašības | |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 10000 Mbit/s |
| Atbalstītās grafikas izšķirtspējas | 3840 x 2160, 7680 x 4320 |
| Maksimālā izšķirtspēja (HDMI) | 7680 x 4320 pikseļi |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs |
| USB barošanas versija | 3.0 |
| USB barošana līdz | 100 W |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 1 |
| HD veids | 8K Ultra HD |
| Kabeļa tips | Apaļš kabelis |
| Plug and Play | Jā |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Savienojamie produkti | Available Thunderbolt 4, Thunderbolt 3, USB4, and USB-C host laptops. GPU and video source: DisplayPort 1.4 alt mode with DSC supports 8K 60 Hz or 4K 144Hz. DisplayPort 1.4 alt mode without DSC supports 8K 30 Hz or 4K 120 Hz. * DSC = VESA Display Stream Compression (DSC) Standard. Only available on NVIDIA GeForce RTX 20 Series and AMD Radeon RX 6000 Series GPUs or above. * Recommended Graphics Cards: Intel HD Graphics 620, Intel' HD Graphics 520 or above. * Notes: Macs supports up to 4K 60Hz on an 8K HDMI display. |
| Tīklošana | |
| Ethernet interfeisa tips | Tīkls Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000,2500 Mbit/s |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota tips | USB/AC |
| Ieejas strāva | 5 A |
| Ieejas spriegums | 20 V |
| Barošanas avots | 100 W |
| Izejas spriegums | 20 V |
| Izejas strāva | 4,75 A |
| Kontakdakšas veids | C tips |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -1 - 41 °C |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 30 - 116 °F |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -17 - 68 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 85 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 85 % |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Jā |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | Jā |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 51 mm |
| Dziļums | 15 mm |
| Augstums | 135 mm |
| Svars | 109 g |
| Iepakojuma saturs | |
| AC adaperis komplektā | Nē |
| Ātrās startēšanas gids | Jā |
| Iepakojuma saturs | 1 - JCD403 USB4 8K Multi-Port Hub 1 - Quick Installation Guide (QIG) |
| Tehniskās detaļas | |
| Garantijas periods | 2 gads(i) |